Žena v teplákoch

Príspevok v téme: Žena v teplákoch
axiana

ja to nechápem, v čom asi tak má chodiť žena doma, ked tepláky su tak hrozne nesexi a chlapom to tak strašne vadi?nebodaj sa tam má premávat v rifliach, či sukni? Ved tepláky su normalny typ oblečenia na doma, tak čo by ti chlapi chceli, aby sme chodili v kostýme aj doma? Ked som doma, tak si dám pohodlne tepláky, nehovorim o nejakých roztrhaných, špinavých a vyťahaných teplákoch, ale normálne pekné tepláky, čo mi sedia ako uliate. vy čo nosite baby?

bibba

co je to za sprostost :-//
mne tiez este ziaden chalan nepovedal, ze je na teplakoch nieco divne... skor ten tvoj priatel je nejaky divny.

milli11

Ja neviem, preco sa pokladaju teplaky za nesexi? Mna minule, v jeseni, pozyval jeden chlapec na rande, ked som vencila psa. A to som mala oblecenu teplakovu supravu, mikinu a teplaky. Ale odmietla som. S cudzimi, koho vobec nepoznam, nerandim.

levanderka

boze to co je za tema? a co chcete nosit doma? ja iba teplaky nosim :) mojmu to nevadi.neviem si predstavit zeby som bola v niecom inom. napriklad v niecom co ma gombik, tlaci to a som alergicka na nikel, cize by to bolo len utrpenie pre mna.a raz som bola u neho a nemala som na prezlecenie nic, mala som jeho velke tricko, kratasy a este mi povedal ze som sexy :) ja som osobne nikdy nepocula, ze by niekomu vadili teplaky :)

bibi123

teplomilka-my nekradneme:O))) ale mame plastove, zatepleny byt zo vsetkych stran susedov, takze ked mame radiator na 4ke, zapnute pocitace, modemy, wifinu, velku telku, tak mame tu takych 25 stupnov

bibi123

ja teplaky nenosim, chodim v nohavickach a tielku, frajer zas v trenkach:O))) to mate kazdy doma taku zimu, ze sa babusite????:O)))

kafe

No neviem.. domáci úbor mi príde ako len iné pomenovanie pre tie škaredé tepláky. Celkom si viem predstaviť vyťahaný, spraný domáci úbor, ktorý vôbec nie je sexi..