Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako ma nasli?

Príspevok v téme: ako ma nasli?
alexandia

Volala mi spoločnosť. Ževraj som im kedysi písala žiadosť a CV. Vôbec si na to nespomínam, ani to meno mi nič nehovorí. No to by bolo ešte fajn, teraz ma zarazilo z kade majú moje nové čislo keď ho mám len mesiac. Zajtar mam ist na pohovor ale nemam z toho dobry pocit. ako ma mohli najst?

Jullllien

firma, pod ktorou sa predstavil, naozaj existuje aj v tom meste kde to ma byt. o tej firme nemam podozrenie, je to velka a stala firma. ale kde vzali to cislo...mam z toho zly pocit. zajtra im zavolam ze to rusim asi a spytam sa z kade maju to nove cislo... okrem jednej firmy ho nik cudzi nema. a to je uplne ina firma, z inakade.
mam tak urobit?:(

doubledog

je to dost divne
a aspon vies, v akej oblasti podnikaju?

lebo ak ti povedali, ze to nebudu riesit cez telefon, ze je to na osobne stretnutie, tak ide o financne poradenstvo :)

dobra vila

nahod si terajsie meno tej spolocnosti do googla a precitaj si o nich viac... mozno si to nepamatas, lebo novy nazov ti nic nevravel...aj ked, tiez neviem, co si mysliet :-/. Ale dufam ze aspon vies, na aky pohovor vobec ides.

AdamKrt

Zavolaj im a povedz, ze sa nepamatas, ze by si im nieco posielala. Opytaj sa, aka je to spolocnost, prever si ju a o aku pracu sa jedna.

Mozno je to len novy trik pre multi-level-marketing spolocnosti, ked kupia napr. od nejakeho zamestnanca telefonnej spolocnosti informacie o klientoch...

Alebo si vypisovala niekedy nejaku sutaz, dotaznik atd. Vacsinou tam je nejaka klauzulka, ze Tvoje osobne udaje mozu predat tretim stranam...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.