Henna

sweet_lolitta

radsej by som si spravila test na 1 pramienku, najlepsie vzadu, na tych plavych vlasoch by to totizto mohlo nieco spachat. Urcite vsak pockaj aspon mesiac po poslednom farbeni chemickou farbou. Ja som to takto urobila a nastastie sa nic nestalo.

kacenka 12

A nemusím sa báť že mi farba henna chytí na zeleno, keď nemám svoje prirodzené vlasy ale už ich mám farbené. Ja mám vlastne takú farbu - okolo tváre a pri krku mám čokoládovú a zvyšok mám svetlo plavú. Prosím poraďte mi či si môžem s tou hennou vyživiť vlasy, alebo či by som to radšej nemala skúšať...papi

Mimi323

akurat som si bola pozrieť mail, či som sa nezmylila a tá henna či nie je náhodou 200g, ale nie je :)
Potom tá pani má aj indickú z pkistanu a tá stoji 6 eur.

sweet_lolitta

juj, babulky, prave som si vsimla jednu drobnost na tej henna herb stranke, ta obycajna cervena egyptska (tu mam ja) je v 200g sacku za tych 5,5 eur, ale ostatne odtiene su v 100g sackoch za cca 5 eur, cize to uz nie je taky rozdiel ako ta teta od Mimi, 5-7 eur.

Mimi323

a je lepšie, ak sa henna nechá čo najdlhšie, minimálne tri hodiny, my si nechavame aj na celú noc, vtedy chytí najlepšia a viac ti vyživí vlasy.

Mimi323

kacenka, ak máš tri týždne od farbenia vlasov, tak si hennu môžeš dať, nechytí ti na zeleno. Predpokladám, že si chceš dať nejakú svetlu (zlatý blond, alebo svetlohnedú?), henna ti oživí chemickú farbu, ktorú maš na hlave a aj farbu tvojich vlasov ti oživí, ak máš odrasty.