Henna

Lucinka33

venitu dostat v lekarni? to som nevedela. myslim, ze to nie je cista henna, je v nej aj chemia. nieco malo o tejto henne sa docitas tu: dlouhevlasy.cz

kacenka12

Ahojte baby dnes som si kupila hennu s lekarne s orechovym odtienom zn.Venita ale dost sa podoba normalnej farbe pretože nie je praskova neviete o nejnieco alebo s nou mate nejake skusenosti?

Lucinka33

to by bolo super, lebo hennecolor sa neda zohnat na slovensku, v cesku ju bezne maju. podla mna ti to chyti, videla som fotky jednej baby, co miesa hnedu s ciernou a vlasy mala az cierne. Tak teda skus a daj nam vediet.

lagie

no presne to iste mam aj ja, mam hnede vlasy stale a len obcas akoby tmavsia hneda do cierna, ale to mi velmi nestaci, tak som zvedava na tuto henne color, kebyze je dobra tak vam ju urcite ponuknem

Lucinka33

lagie, tak hennecolor by ti mala chytit na cierno. ja mam tmavohnede, nechcem ich velmi stmavit, chcela by som taky cokoladovy odtien. davam si hnedu. ta hneda z dm mi robi len take cervene odlesky vo vlasoch, inak to nevidiet.

Lucinka33

lagie, hennecolor je ovela lepsia henna ako ta z dm, chyta vraj dobre, ale skoro sa vymyva. mala by byt kvalitna. tu je o nej dost napisane, ak sa ti chce citat: dlouhevlasy.cz Lagie a akej farby mas vlasy?
Cheatet dakujem, moj brat pracuje v Rakusku, chodi domov kazde dva tyzdne, tak ho budem otravovat, nech mi ju kupi, ked bude mat cas :)

lagie

Lucinka ano Henne color, je dobra ta Henna? Musim ju fakt najskor otestovat, lebo ta z DM to je nic, vobec mi to nechyta ako by som chcela, uz som si ju davala 4X a myslim ze to by uz malo byt vidno