Neera kúra

lindaliu

nie nie :D 40 kilov teda nemam ale zas ani 100 nie :) este ma caka tyzden v praci, potom dovolenka a potom idem nato ;)

lindaliu

Ja tiez chcem schudnut 3-4 kg, keby natrvalo stacia mi aj tri :) ved uvidim, mozno vydrzim len tri dni, zatial som si kupila len male balenie a potom uvidim :)

ataraxia

no nerada by som schudla 4 kila a z toho 3 dostala nazad :) celkovo sa stravujem zdravo aj cvicim, ale tie 4 kila su na mne nalepene a nedaju si povedat :)

lindaliu

No ja myslim ze cosi sa urcite vrati hned, lebo sa ti zaplnia creva :) a potom podla toho ako sa stravujes dalej, ked sa zacnes prejedat a tak, je jasne ze priberies ;)ja chcem zacat potom zdravsie jedavat a hlavne vynechat cukor a bielu muku

ataraxia

aj ja rozmyslam nad neera kurou. potrebujem detox a tiez schudnut zo 4 kila..zaujimalo by ma, ci sa niekomu kila po ukonceni kury vratili..?

lindaliu

Ahoj,
Ja som sa tiez musela registrovat ;/ forum mam precitane a na kuru sa este len chystam po dovolenke tak cca 6 augusta. keby sa nasiel niekto kto pojde somnou tak sa len potesim ;)

Janett 07

Ahojte..dávno sem nikto nenapísal,ako sa držite po skončení,ako vám pomohla a tak..
Ale myslím si,že sa tu písat prestalo aj preto,že tuto tému uzamkli..
Ja som sa preto tiež registrovala..
Budem rada ak napíšete..paa

MetallicA

lekno naozaj? ja už som uvažovala o tom...sa mi taká reklama na mailovke ukázala, ako jedna moderátorka s tým enuveriteľne schudla, zrýchľuje metabolizmus omladzuje potlačuje hlad atd....

klaudia2803

No ja som si kúpila Neeru v obchode kde brigádujem, v Auparku v Košiciach je obchod BioPark a tam to maju za 47,50€ - 1l a 26,50€ 0,5l ; Zatial ťahám 3tí deň, ale mám veľké pokušenie si niečo dať, aspon nejakú dusenú zeleninku alebo neviem .