Neera kúra

madtom

Podelim sa s vami s vlastnou skusenostou. Skoncil som prave zakladnu 3dnovu kuru, lebo na viac som si netrufal (bol to moj prvy detox) a chcel som to len skusit. Prvy den bol asi najtazsi, stale som bol hladny takze som napoj pil velmi casto, na taku cca 1-1,5 hodiny hlad zahnal. Horsie bolo ze som sa vobec nevedel sustredit na pracu a bol som nervozny. Druhy den som zacal slanym nalevom a potom napoj podla potreby. Pocit hladu uz bol podstatne mensi a takmer vobec mi nevadili vone normalneho jedla a tiez som uz nebol taky nervozny. Ale zdalo sa mi ze mi to nemysli tak rychlo ako obvykle. Tiez som uz nepotreboval pit tolko napoja a trosku sa mi aj znechutil (ako to byva ked jete nieco opakovane velakrat za sebou). Treti den som postupoval rovnako ako druhy. Nastupila slaba malatnost a vobec nic sa mi nechcelo robit. Hlad som nemal takmer vobec a stacilo mi este mensie mnozstvo napoja. Keby som si neuvedomoval ze musim dodrziavat pravidla kury tak by som tolko napoja ani nepotreboval. Tiez vodu som pil viacmenej aby som dodrzal prijem tekutin a nie preto ze by som citil potrebu. Stvrty den ked som kuru ukoncil som sa zobudil s velkou bolestou hlavy, klbov a svalov a mal som taku velku malatnost ze mi bolo takmer na odpadnutie a nemal som takmer ziadnu silu. Podla predpisu na zakoncenie som si dal 3dcl pomarancovej stavy s duzinou a po cca hodine malatnost opadla a aj hlava ma prestala boliet. Stale sa citim vsak slaby ale je to podstatne lepsie ako rano. Mozno je to tym ze som na treti den vypil len asi 1l napoja, takze som nemal mat z coho energiu, ale naozaj som necitil potrebu lebo som vobec nebol hladny. Na obed si dal zeleninovu polievku a som zvedavy co to spravi s mojim traviacim traktom :-)
Celkovo som za tie 3dni schudol 2,5kg a 3cm v pase. Som zvedavy ci sa mi to vsetko vrati po nabehnuti na normalnu stravu.
Na zaver by som este dodal ze ak budete skusat vyplach slanou vodou, pomocne cviky su nutnostou lebo inak vam to ostane stat niekde hore a nie je to vobec prijemny pocit.

zrela žena

kočky ja mám dnes síce len 2 deň,ale so mnou sa nič nedeje.Dokonca na veľkú potrebu som nebola už 3 dni.Neviete poradiť?

Mia1333

ahojte, no ja mam piaty den a asi zatial najvacsiu krizu..tiez ma boli koleno, ale hlavne by som konecne nieco prezula a preglgla...vsade okolo same dobroty. Dole zatial 3 kila, dokonca dnes 0,5 kg hore, nechapem..no ak to vydrzim, tak si zagratulujem, drzte sa :)

ema280

ahoj mam za sebou4 den a tiez ma pobolievaju stare choroby nohy ba aj hrdlo inac dalo sa to vydrzat dnes mi je uz lepsie:-))

Mirka-4

Ahojte, ja som dnes na 6tom dni.. vobec to pre mna nie je lahke. Som hlada, velmi by som chcela jest. Dokonca mam pocit, ze sa mi objavuju bolesti, ktore som predtym nemala... minule ma zacalo boliet koleno, dnes noha, no nerozumiem:( dufam, ze si tym neskodim.. energie mam dost na to, ze nic nejem... tazko sa odhodlavam, ci vydrzat este tie 3 dni.. poradte prosim, kto mate podobnu skusenost. Dakujem.

ema280

AHOJ VCERA BOL 3 DEN POBOLIEVALA MA HLAVA HLADNA SOM NEBOLA A CHUTE MI TIEZ UZ PRESLI :-))ZELAM AJ OSTATNYM PEVNU VOLU

nathália08

ahojte,tak idem do toho s vami,objednala som tu vačšiu dávku,a som zvedavá ako to zvládnem,snád áno,hoci nemám velmi silnú vôľu:(

ema280

ahoj ja si tiez 1 flasku rozdelim na 2 dni to je po 1,25ml tak mi staci 5 flias a 1 flasa stoji v dm drogerii6,50eura kajenske korenie som nahradila zazvorom mletym ten kupis v potravinach mozes aj stiplavu papriku ale ta je hnusna mala som aj tu 1 den skratka neake korenie co zahreje telo a zaroven precisti cievy ahoj a zelam vsetkym vela zdaru:-)))

KatarinaB27

Megy, ja som si kúpila 1,5 litra sirupu na 10 dní. Prvé tri dni som vypila 1,5 dcl sirupu, ale potom zo dňa na deň menej. Proste som toho nepotrebovala viac, lebo som nebola hladná. Takže by som najprv kúpila litrovku a potom už uvidíš, či ti to vystačí...