Co obnasa potrat

catoo

doybledog aj tabletka "po" je zabietie splynuteho vajicka so spermiou a kazda antipotratova zena to tu veselo odporuca hocikomu. Takze moze mat na to nazor, lebo ani oni sa nevedia zhodnut kedy uz ten zivot poriadne zacina.

Aja02

doubledog: Pozri prečítala si všetky názory. Mala možnosť prečítať si tu o adopcii, o tom, že interupcia je vražda a pod. No aj tak sa rozhodla spolu z manželom, že si to dieťa nenechajú.

doubledog

na to, ci ide o zabitie plodu, nemozes mat ziadny osobny nazor. to nie je otazka nejakeho postoja, to je proste fakt, ktory nemozes ignorovat.

ak vidis nejaku vec ci jav vo svojom okoli, ktoru chces zmenit, co spravis? vykasles sa na to, ved veci su proste take a nema cenu sa o nic snazit?

Aja02

Lenže ona sa už rozhodla, tak na čo jej vkuse omieľať to isté? Jednoducho sa z manželom dohodli, že to daľšie dieťa nechcú tak ho nechcú. Zabitie plodu. No, o tom mám svoj názor ten som tu už prezentovala, tak že sa opakovať nejdem.

Aja02

Lenže ona sa už rozhodla, tak na čo jej vkuse omieľať to isté? Jednoducho sa z manželom dohodli, že to daľšie dieťa nechcú tak ho nechcú. Zabitie plodu. No, o tom mám svoj názor ten som tu už prezentovala, tak že sa opakovať nejdem.