Co obnasa potrat

cica_3

Ahoj,
nie je to nic prijemne. Ja som to musela absolvovat, nie ze by som chcela. Telo sa z toho dostane, ale duša nikdy. Nerobila by som to. Radšej si to nechaj. Prajem vela statia v rozhodovani.

Janka_789

Sevilla,každopádne je to len tvoje rozhodnutie či si dieťatko necháš,je to dôležité rozhodnutie a tak ho zváž aby si to neľutovala...nevšímaj si tu ľudí ktorí ti nadávajú a odsudzujú ťa,rastie to v tebe a len ty máš pravo rozhodnúť sa čo urobíš nenechaj sa ovplyvniť,rozmýšľaj srdiečkom.nech sa rozhodneš akokoľvek držím ti palce,a ak pôjdeš na zákrok určite to prekonáš a nakoniec bude dobre,prajem veľa šťastia v živote

sevilla

lioness ...."fakt, že majú zavedený internet", nie nemáme ho! mám ho len v práci!!! Ale inak ti rovno poviem, že po ňom netúžim ani môj manžel ani moje deti, ktoré majú 11 r. a 3 roky(dcérky), sú aj dôležitejšie veci ako net...idem čítať ďalej vaše príspevky...občas sa celkom bavím:o)

sevilla

Ahojte všetci...Neskutočne sa teším, že ste písali ďalej aj po mojom odchode. Kedže net mám iba v práci a z pochopiteľných dôvodov som v piatok v práci nebola (bola dom u gynekologičky)a potom som chodila po dalších vyštreniach s tým spojenými. Včera dovolenka a tak som konečne tu a čítam si vás:o). Ďakujem všetkým za podporu a povzbudenie... Rozhovor s manželom dopadol dobre...sme na rovnakej vlnovej dlžke, zajtra ma ešte čaká interné - predoperačné vyšetrenie a vo štvrtok zákrok.... Psychicky som na tom všelijako len nie dobre, v zásade som aj ja proti tomu, ale moja lekárka mi hned povedala, že mám zdravotný probém...tak to beriem z tohto hľadiska.... iidem vás dočítať dokonca, zaujíma ma čo ste písaliDalej, Aja 02 dík za podporu a empatiu:o)

pastelkaa

hej ja chápem, ale prepac neidem tu rozoberať ako som to myslela, lebo by to išlo takým smerom, o čom táto téma už vobec nie je :)

rofl

ale myslim, ze nazory ludi v tejto teme nemaju taku silu aby tvorili svet okolo nas. hovoril som konkretne o tejto teme. mas svoje nazory tymi sa riadis a to iste aj ostatni ludia. mozno ta niektore nazory niekam posunu, mozno nie, ale tieto nazory nikomu nic nediktuju. tak som to myslel.

pastelkaa

mas pravdu, nastastie, nie kazdy je na to dost silny....respektujem aj pravo na zivot...mozno v svojom zmysle slova, ale respektujem...ale su tu ludia, co iny nazor nerespektuju, a mylis sa, nazory ludi su zavazne, lebo nazory ludi tvoria to co mame okolo...

rofl

nastastie nie je kazdy dostatocne "silny". ak tomu spravne chapem, neplanovane dieta by si si teda nechala. co je to respekt je dost relativne. mozem za tym chapat, ze respektujes pravo na zivot? pokial ide a moj respekt k tvojim nazorom, tak mas ho mat. ved len diskutujeme na tuto citlivu temu, ziadny nazor v nej nie je pre nikoho zavazny.