Co obnasa potrat

lioness_01

pastelka, prečo sa nevyjadruješ??? ak vieš o nejakom detskom domove, kde týrajú deti, kde ich bijú a ubližujú im si povinná to oznámiť polícii inak napomáhaš trestnému činu ! ! !

ale skôr mám pocit, že ty o žiadnom takom detskom domove nevieš, len proste si mi chcela zahrať na city, len moja, ja sa trošku pohybujem v oblasti o ktorej hovorím, takže na m§a s takýmto fakt nemusíš ísť... a ROFL má pravdu - to nie je chyba toho , že tie deti neboli potratené

taak

uz sa velmi opakujes, vela ludi ti tu vysvetlovalo ze je to jej vec, tak to tu nemusis milionkrat pisat, NIKOHO NEPRESVEDCIS. Nechaj ludom ich nazor.

rofl

"tak si sa potom nerozpravala s deckami, ktore v tom domove fakt trpia, nevidela si ako ich mlatia, ako s nimi zaobchadzaju, ako ich nema kto pohladit, kto sa s nimi ucit, ako su citovo deprimovane, otupene"

to je chyba nie toho, ze deti neboli potratene.

lioness_01

rofl , čo sa antikoncepcie týka, ja som názoru, že ak dieťa skutočne mať teraz nechcem/nemôžem tak použijem toľko spôsobom ochrany a s takou účinnosťou a zodpovednosťou aby som neotehotnela... ja neverím, že cez dva/tri spôsoby ochrany sa dá otehotnieť... Duch Svätý zostúpil len raz... v ostatných prípadoch zlyhal ľudský faktor

rofl

no vraj ziadna antikoncepcia nie je 100%, ale suhlasim, ze ked nechcem otehotniet, tak sa tak zariadim, myslim si to iste. otazne je, ci aj tak sa nemoze stat, ze zena predsa len otehotnie.

len pre istotu: ja potraty neuznavam, az na par vynimiek. mne islo len o to, ze o svojom tele rozhoduje a o svojom tele moze rozhodovat kedykolvek. ale si myslim, ze v tomto pripade ma prednost pravo na zivot to dieta.

pastelkaa

ano lioness, ty si dokonalá, božska, prototip dnesneho cloveka......mas vo vsetkom pravdu.....ano, lebo zena nema pravo rozhodnut, ci to dieta vynosi ci nie, lebo ona nema pravo na to, ci je pre nu tazsie ist na potrat alebo sa pozerat ako sa ho vzdava, lebo ona nema pravo povedat, nie som stara na to dieta, ja ho nechcem, lebo ona nema pravo, povedat nie, vsak aj umrem radsej, len nech to dieta zije potom hoci aj v decaku......
tak si sa potom nerozpravala s deckami, ktore v tom domove fakt trpia, nevidela si ako ich mlatia, ako s nimi zaobchadzaju, ako ich nema kto pohladit, kto sa s nimi ucit, ako su citovo deprimovane, otupene, ale ano, je im tam lepsie, bola by som zvedava, kolkym detom si ssama osobne pomohla, kolkym matkam si pomohla umiestnit dieta do dobrych ruk, za to, ze si ho nemohli nechat, kolko deti si si adoptovala, ake kroky podnikas, aby sa deti, ktorych matky neisli na interupciu a nechcu ich mali dobre......az toto zacnes riesit, osocuj kolko chces, ale takto nemas pravo, ani najmensie.....

taak

lioness, preco nie si tolerantna voci inym nazorom? Ten tvoj ti nikto neberie, tak ty neber nazzor inym. Nechaj to na nej, aj tak to nezmenis. Kazdy si spravi podla svojho svedomia a vedomia.
Inak vnutromaternicove teliesko je jedna z najodporucanjesich antikoncepcii od gynekologov pre zeny co uz porodili a nechcu do seba davat kila hormonov. Takze zodpovedna bola.