Kazdy mesiac chora (hrdlo, kasel,teplota,nadcha)

Príspevok v téme: Kazdy mesiac chora (hrdlo, kasel,teplota,nadcha)
rowena

Dobry den, moj problem je velmi jednochy a to to ze uz asi 3 roky byvam pravidelne chora (hrdlo, kasel, hlieny, nadcha,teplota) vzdy je to o tom istom. naposledy som dokonca mala tplotu 39 z nicoho nic a trvalo to asi 4 dni. Som uz z toho unavena lebo v nemocnici ma liecili len antibiotikami a vzdy mam krve testy aj moc v poriadku ( teda niekedy mi zistia zapal mocovych, inokedy to je angina a tak dalej...) aj na imunologii som bola a testy su v poriadku, ani alergiu mi nezistili. Vsimla som si ale na sebe ze najcastejsie sa choroba prejavi v obdobi menstruacie alebo ked som v blizkosti klimatizacie (asi chlad).
Asi by som sa chcela obratit na dobreho liecitela alebo akupunkturistu, len je toho na slovensku malo a potrebovala by som radu od tych co uz maju s tymto skusenosti. Ved ja mam len 24 rokov a som inak bezstarostne stastne dievca :-) Uz chcem byt zdrava!! dakujem za rady.

pytajuca sa

Dakujem za odpoved. stravu asi nedokazem takto obmedzit. priznam si to radsej hned lebo sa poznam a dufam ze sa to da aj inak odstranit tato moja neduha :-) ale dakujem

watermelon

jasne ze su aj ine aspekty, kto tu tvrdi ze ide len o stravu, ide aj o psychiku, stresy... ale ja sa zaoberam stravou, tak som prispela z tohto pohladu. Sorry, myslela som ze chces pomoc, nepoznam cloveka, ktoremu by prechod na surovu stravu nepomohol, ale urcite su aj taki - ked robia nieco zle!

smii

watermelon
bola som 2 roky veganka, jedla som surovu rastlinnu stravu a bola som rovnako chora (2-4 prechladnutia za rok)ako aj teraz, keď jem živočíšne produkty. Zdrava strava pomoze, ale davat jej na zodpovednost vsetky choroby je dost jednostranne a prvoplanove...

watermelon

zmen stravu, prejdi na surovu rastlinnu stravu postupne, stale pridavaj viac ovocia a zeleniny. Hlavne prestan jest zivocisne vyrobky a uvidis ako rychlo sa tvoj zdravotny stav vylepsi.