ale ja nie som gay

on

mas pravdu 123456

na tomto fore sa clovek stretava s totalne jeb..... otazkami, s prepacenim za vyraz, akoze nehnevajte sa to co je toto

123456

mozno ma len zeleninofiliu :D :D :D ty kokso idem prec z tohto fora, lebo sa tu zacinaju mnozit take ozazky ako... mala som kramy 4 dni, som tehotna? alebo prstoval ma? mozem byt tehotna... asi napisem nejaku prirucku, kde budu tieto casto kladene otazky a budem ju zadarmo rozdavat uz deviatakom... aj ked neviem, ci by to uz nebolo neskoro... :D

123456

he he he no neviem ja som nikdy nemala potrebu robit si dobre so zeleninou ci inymi na to neurcenymi predmetmi :D
mne sa tam pozdavali tie rady typu cupnut si a zatlacit ako keby rodila, ale netlacit do hlavy, ale do brucha, aj preto su tie predporodne kurzy, aby sa zenske naucili, ze nemaju tlak smerovat do hlavy (nasledok popraskane cievky atd v ociach) ale aby to smerovali do brucha,,, tak ako ked ides na velku potrebu... tento postup sa pouziva aj pri vyberani tamponu... ale tam mas aspon tu snurku... no... este by si mohla tak kvalitne poskakat, zabehat... proste byt stale vo vertikalnej polohe... mozno zaposobi zemska pritazlivost xi xi xi... inac... ak jej to do dnes nevyslo, tak by som neriskovala a isla by som si zliznut vysmech lekara... to moze prezit... ale taky poriadny zapal v tej oblasi... jej moze sposobit v najhorcom pripade aj neplodnost... boh vie, kam az tu mrkvu zastrcila... ci nepresla cez krcek az do maternice... to uz by bolo viac ako vazne....

123456

vsetko mame len jedno :D ak nepocitame parove organy ako su oci, usi, vajecniky a pod... ale s takymto bojazlivym pristupom sa mozne stat, ze nebude mat ani jedno zezlo :D :D :D :)))

123456

he he chlapi sa boja lekara. ako cert kriza :D :D :D a o to viac toho lekarka, ktory ma nastarosti ich "zezlo" :D :D :D ale mal by ist... moze to byt aj psychicke... ale skor myslim. ze je to somatika... smer urolog... nic ine mu nepomoze...moze dufat, ze to nema nejaku zhorsujucu sa prognozu... tu by som radila: cim skor navstili lekara, tym lepsie!!!