ale ja nie som gay

123456

som 25 rocna zenska... vedomosti zbieram kade tade, aj po forach, aj si sama nieco najdem, aj sa pytam druhych a mam aj nejake vlastne skusenosti.... asi tolko

love doctor

123456 - kto si? pacia sa mi tvoje nazory, a vidim ze sa aj patricne vzdelavas. Takych je dnes malo. Kde chodis na vedomosti, neverim ze len na tu cesku stranku. Porad nieco dobre kolegovi (mne):)))

123456

takze pchat nieco do zeny je normalne, ale pchat nieco do muza uz nie? takto ti mam rozumiet????

nechcem viest debatu o homosexualnych praktikach...

ale nechapem ako ti moze pripadat uplne prirodzene \"pchat\" nieco do analu zene, ale ked ide o muza, tak uz je to zvratene?????????

asi ti to ece ziadna zena riadne nespravila... asi nevies, kde mas svoje citlive body...

ja som este ziadnemu muzovi do \"kakaca\" :D nic nepchala, ale kebyze mi povie ze mu robi dobre ak mu tam dam palcek, tak mu to spravim... :)))

123456

nechcem robit reklamu na tuto stranku, ale skus si tam polistovat a zistis, ze to nie je nic nenormalne ci uchylne... ignac... este by som chcela vediet, aky mas nazor na analny sex muz + zena... to sa ti nezda nenormalne????
polohy.cz