Nechcem sa deliť!

Príspevok v téme: Nechcem sa deliť!
silvia-1010

Ja už naozaj nevládzem!
2roky poznám Ondreja.Pred dvoma rokmi sme sa začali stretávať,všetko bolo podľa mojich predstáv,cítila som sa pri ňom úžasne,nič mi nechýbalo.Do vzťahu sme sa nechceli moc rýchlo hrnúť,vlastne ja by som aj chcela vzťah,ale jeho som nútiť nechcela,tak dlhšiu dobu sme sa stretávali len ako "kamaráti" padli aj pusy a od pusy to prešlo až k milovaniu.Takýto vzťah "kamarátsky" medzi nami trval asi 5mesiacov.Po 5 mesiacoch som pocítila,ako kedy sa už so mnou nechcel stretávať.Vyhováral sa,že nemože prísť,že ma veľa práce alebo že je unavený...Po nejakom mesiaci som zistila dovod toho,prečo sa mi ta vzdialil.Našiel si priateľku...
S priateľkou je až do dnes.Už sú spolu rok aj par mesiacov.Ale aj napriek tomu sa stretáva znovu so mnou.Už asi od Augusta...Rozpráva mi-ako mu je so mnou dobre,že jeho priateľka ho nevie ani poľúbiť,že niečo ku mne cíti ale nevie to popísať a jednoducho ja jeho rečiam nikdy nedokážem odolať..milovanie je s ním každým dňom krajšie a krajšie,ale mne to nestačí.Ja potrebujem od neho viac...potrebujem počúvať od neho nejaké pekné slová.Chcem byť stále s ním.Celé moje srdce patrí len jemu.Žiadný iný chlapi ma nezaujímajú,stále vidím len jeho a robím si nádeje,že všetko raz bude dobre.Vzdať sa ho neviem.Pokúšala som sa už veľa krát.Ale vždy ma poprosil aby som nerobila hlúposti a vrátila sa..a aj tak by som to dlho nevydržala.

Čo by ste robili na mojom mieste?:-(((

Viem,nieje odo mňa pekné,že sa stretávam so zadaným chlapom,ale ja som zaľúbená už dlho a myslím si že srdcu nerozkážem,jednoducho je to tak,aj keď to je voči jeho priateľke nefér.

Rada by som čítala len nejaké slušné a ozajstné rady :-( Ďakujem,lebo už naozaj nevládzem...

Deee

napisem ti to uprimne...vztah s tebou neplanoval nikdy, lebo keby ho chcel, tak spolu chodite uz na zaciatku, muz sa bud zamiluje alebo mu ide len o sex, v postielke si urcite extra trieda, jednoducho si mu sadla a tak neodolal, stale vsak hladal zenu pre skutocny vztah, teba bral ako statocnu kamosku bez citovych vazieb, ktora si rada uzije, ale neviaze sa, teraz si uz nasiel priatelku, ale preco by sa mal vzdat prijemnych chvil s tebou?
teraz zaboli...z jeho pohladu prenho nie si dost dobra na to, aby mal s tebou vztah...sex vsak neprekaza, lebo nie si jeho oficialnou partnerkou...
ak mozes odstrihni sa od neho definitvne, inak sa iba utrapis...

rofl

myslim, ze je na case si uvedomit a priznat pre teba asi neprijemnu vec, ze toto jednoducho nie je vztah, nema to zmysel. nerad davam rady tipu rozid sa s nim alebo zostan s nim, ale tu sa ine ako ukonci ten vztah neda poradit. daj si pauzu a ries nieco co ma zmysel. lebo toto zmysel nema. len si k tebe pride pre nieco co mu neda partnerka. zvysok uz najde u nej.

xyxyz

ako co od takeho cloveka cakas? tak podvadza ju, raz by zacal aj teba..je nechapem niektore zeny, sak ty ozaj nemas rozum?treba aj trochu rozmyslat...si nemysli ze si nejaka extra ze tebe to neurobi