Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kôpka chorôb bez choroby?

Príspevok v téme: Kôpka chorôb bez choroby?
Paťka227

Ahojte všetci. Zaujímal by ma váš názor, postrehy či nápady. Celý rok 2010 som chorá. Od januára to začalo nevinne so smrkaním a tak sa to prekúsalo až do júla, ktorý som strávila v Anglicku. Tam sa mi rozbehli dýchacie problémy- dusenie - dýchavica. V septembri to bol silný zápal pľúc, nasledoval druhý (1. bol vo februári) žlčníkový záchvat, žalúdočný záchvat, chrípka, neznesiteľné bolesti hlavy a migrény, hnisavá angína ma opúšťala pred dvoma týždňami, teraz som zas nachladená, dýchavica je späť a začínam kašľať. Prehrabnem sa vo vlasoch a v rukách mám celé guče vlasov, nikdy mi tak nevypadávali, som príšerne unavená, nezvládam jednoduché domáce práce, trpnú mi končatiny a som dolámaná. Krvné testy, pečeňové testy mám v poriadku, šťítna žľaza tiež, na pľúcnom bolo všetko dobre, rotengeny, ultrazvuky, moč, stolica, krčiar, obvodná.. nikto mi nič nenašiel, podľa nich som zdravý človek. Beriem lecitín s ginkom a Actimel. Vie mi niekto poradiť? Mám 17 rokov, v škole som musela požiadať o individuálne štúdium pre vysokú neprítomnosť. Som z toho už zúfalá. Ďakujem za všetky rady

Paťka227

Mjanik- pľúca mám podľa lekárov bez závady. Bola som i na pľúcnom, všetko mám v poriadku. Chrbtica i obličky tiež podstúpili vyšetrenie. Asi každá časť môjho tela už bola vyšetrovaná a doteraz mi nič nenašli- vôbec. Ešte v januári ma imunológia čaká.
Skúsila som už i alternatívnu liečbu a musím povedať, že je to jediné, po čom naozaj vidím výsledky. Pozriem sa i na tu čínsku, ďakujem.

Paťka227

Mjanik- pľúca mám podľa lekárov bez závady. Bola som i na pľúcnom, všetko mám v poriadku. Chrbtica i obličky tiež podstúpili vyšetrenie. Asi každá časť môjho tela už bola vyšetrovaná a doteraz mi nič nenašli- vôbec. Ešte v januári ma imunológia čaká.
Skúsila som už i alternatívnu liečbu a musím povedať, že je to jediné, po čom naozaj vidím výsledky. Pozriem sa i na tu čínsku, ďakujem.

maciocicka

Je tam vlhkost, ktora prehradila drahy. Z toho prameni aj vypadavanie vlasov aj unavovy syndrom... urcite k tomu stavu prospel aj pobyt v Anglicku. Je vas takych viac...
Tradicna cinska medicina to vie riesit silnymi bylinnymi odvarmi. Budu silne, silno aromaticke, ale zaberu. Pozri stranku: www.tcmclinic.sk
Zapadna medicina Ti tu veru nepomoze.

mjanik

treba začať s liečbou pľúc,potom chrbtice a nakoniec obličiek-akupunktúrou,si mladá liečba by nemala trvať dlho,ak si v Anglicku,tam je liečba akupunktúrou veľmi drahá!!

Paťka227

Na imunológiu som objednaná začiatkom januára. Alergologiké vyšetrenie mi už robili a nemám výrazné alergie na nič- ale beriem lieky kvôli začínajúcim na jarné rastliny. Vyskúšam zmenu stravy, ďakujem :)

janka666

´´Unavový syndrom..asi by ti pomohlo zmeniť stravovanie a zbaviť sa stresov. Vlasy vypadávajú pri nedostatku zinku a selénu. Ak nie si chudokrvná, tak potom sa snaž jesť surovú zeleninu a ovocie a menej varenej stravy. Ak zvládaš len chôdzu, tak viac chod, denne si pridávaj hoci len pár metrov, ale hýb sa . Treba dbať aj na pitný režim, piť obyčajnú vodu z vodovodu. Obmedziť mäso a cukry. Pri problémoch sa prieduškami a pľúcami a kašlom, tak asi treba čaje a med a obmedziť citrusové ovocie, ktoré dráždi dýchacie cesty. Pri chladnom počasí si šál vyhrn až na nos, aby sa ti do organizmu dostával teplejší vzduch a tiež sa kvázi chrániš pred baktériami. Ak lekári nevedia čo ti je, tak je ťažko radiť ako posilniť imunitu. Určite ale imunitný systém zlyháva, hoci výsledky sú dobré.