Vybíjam si to na partnerovi

Príspevok v téme: Vybíjam si to na partnerovi
katarina410

Sme spolu 5 mesiacov. Ja som baran,on škorpion.. Obaja sme pomerne dosť tvrdohlaví. Teraz mám v škole samé písomky,zápočty..nehovorím o skúškach. Niekedy som strašne nervozna a stačí že niečo povie a ja hned vybuchnem ..Niekedy som v škole od pol osmej rána do pol osmej večera.Idem ráno je tma idem večer domov je zase tma... Musela som prestať chodiť aj na zumbu lebo presne vtedy som v škole. Proste niekedy mám nutkanie so všetkým skončiť,som unavená podráždená..Chýba mi slnko .... A bojim sa že tým dosť ubližujem priatelovi. Minule sme boli spolu vonku a nemali sme sa o čom baviť! On len z roboty do roboty a ja len do školy a zo školy.
.Ako to zvládate vy??

Terra

ahoj no poviem ti nie si v tom sama.ja si tiez svoju pretazenost vybijam na partnerovi.mam toho teraz vela pretoze pisem bakalarsku pracu, v skole som do 5 do vecera a to nehovorim ked som pred menstruaciou aka som nervozna. my sme spolu 2 roky a zijeme spolu cize popravde ideme si riadne na nervy.jedina vec, ktora mi pomaha je byt chvilu sama s ukludnujucou hudbou izolovana od vsetkeho, alebo robim nieco kde si vybijem tu nervozitu(napr.upratujem sama).vzdy ked idem nieco povedat sa zhlboka nadychnem a naratam do 10 kym nieco poviem.vies jemu to ublizuje aj ked ti to nepovie priamo.ked si nebudete vediet co povedat skuste sa bavit o tom co ste robili cez den alebo vymysli nejaky program kde sa obaja zabavite:DD