moje dieta?

Príspevok v téme: moje dieta?
Yohnny

Uff ako zacat...som v koncoch... Po 13-mesacnom vztahu moja priatelka otehotnela. Nebolo to planovane ale obaja sme sa na to dieta tesili. Cez leto som zazil jeden z naj dni mojho zivota - narodila sa nam dcerka. Obrovska radost...ale teraz...pochybnosti =(. Svoju priatelku milujem. Lenze mam pochybnosti CI DO DIETA JE MOJE. Ona ma orieskove vlnite vlasy a ja som spinavy blondak. A dcerka a tmave kucery. Vlastne nikto v rodine nema take vlasy. Ludia ja som fakt v koncoch. Moju dceru lubim ale fakt neviem ci je moja...
Je mozne aby sa svetlovlasym ludom narodilo tmavovlase brckave dieta? Je mi z toho totalne zle pretoze NIE SOM SI ISTY. Co by ste robili na mojom mieste? Testy otcovstva? Nemal som pocit ze ma moja priatelka podvadzala. Ale teraz som z toho vsetkeho uplnena nervy.

Yohnny

Lenze ja som spinavy blondak a priatelka ma orieskove vlasy. A dcerka tmave. Je mozne ze sa casom zosvetlia? Nerad by som si nicil vztak hadejakymi testami ale zit s obavami nie je bohvieco.

vypocet

podla vypoctov dcerka nema este pol roka no a to znamena,ze sa jej farba vlaskov este zmeni.Ja mam napr.vlasy tmave,manzel tiez a deti boli uplni blondaci.Teraz su uz dospeli a maju vlasy tmave.

kapesnik

Vykasli nato, aj keby si siel na tie testy otcovstva, pokazi to cely tvoj vztah s priatelkou si myslim a stejnak zistis ze dcerka je tvoja, cim skor prestanes mysliet na taketo hovadiny, tym lepsie, vypust to z hlavy lebo ta to bude stale zozierat a nakonec kvoli tomu prides o vsetko na com ti zalezi...

kapesnik

Podla vlasov sa to neda nikdy zistit, vykasli sa aj na testy otcovstva aj pochybnosti, zamysli sa nad tym racionalne, ze priatelka ta lubi, a teda nema ani dovod podvadzat, a aj keby, tak ak niesi slepy, urcite by si nato prisiel, nechaj to vsetko napokoji lebo si znicis to krasne co mas a potom budes strasne lutovat, ver mi...

Yohnny

VDAKA ZA ODPOVEDE. Vam sa to povie ale mne je z toho fakt zle =(. Cely den som v robote o tom premyslal. Najradsej by som siel na tie testy otcovstva ale fakt netusim ze ako to prebieha. A zas nie je lahke povedat priatelke ze chcem ist na tie testy lebo mam pochybnosti ze si ma podvadzala a mala nie je moja.

jajka001

moji rodicia su tmavovlasi a moj bracho ked sa narodil bol blondiak :) to sa meni
ak mas byt z toho na nervy, chod na ten test

xmsv

Ak ta mozem upokojit-moja stara mama bola spinava blondina a stary otec mal svetlohnede vlasy rovne ako klince a moj otec mal cierne kucery (ale uz zosedivel, takze uz cierne nie su), pricom je urcite synom svojho otca, pretoze az na tie vlasy sa na neho uplne neskutocne podoba a este aj chorobu po nom zdedil. Brat mojho otca ma plave vlasy.
U vlasov je geneticka variabilita velka a neexistuju tam presne pravidla dedicnosti. Pri farbe oci je to ovela presnejsie-dvaja modrooki nemozu mat hnedooke dieta, ale zase dvaja hnedooki pokojne mozu mat modrooke dieta.
samozrejme, nikto na fore ti nemoze zarucit, ze si otcom tej malej, ale pytal si sa, ci je to mozne a ja ti vravim, ze ano.