Pecenove testy

Príspevok v téme: Pecenove testy
mb123

Dobry den, bol som preventivne na krvi a mal som zvysene pecenove testy - GMT okolo 4,2; ostatne hodnoty z hlavy neviem, ale taktiez boli zvysene. Vypijem priemerne 4-6 10 stupnovych piv tyzdenne, tvrdy alkohol takmer vobec, nefajcim. Nejem hranolky, fastfoody a obmedzujem vyprazane jedla na minimum. Pijem cistu vodu, dzusy a caje. Co moze byt pricina a pravdepodobna diagnoza?

RNG

Protokol dr Berksona cisti a regeneruje poskodenu pecen a je ucinny aj na hep. C
Lekari o nom obvykle nevedia nic, lebo sa sklada len z potravinovych doplnkov a nie z patentovanych farmaceutik, ktore lekari jedine poznaju, cest vynimkam.

delphia

no kamarat, GMT 4,2 nie je zvysena hodnota, ale VYSOKA!!!!!
pricinu treba odhalit serologickym vysetrenim krvi na EBW a hepatitidu C.
pecen sa moze poskodit pravidelnym uzivanim liekov, skodlivym pracovnym alebo zivotnym prostredim (v zamestnani nemas rizikove pracovisko?)

na tvojom mieste by som prestala aj s pivom, nasadila pecenovu dietu a samozrejme uzivat hepatoprotektiva na zregenerovanie pecene.

s pecenou nie su ziadne srandy. je to jeden zo zivotu dolezitych organov a vazne poskodenie moze casom viest k jej zlyhaniu a naslednej smrti.

takze naklus k MUDr. na komplexne vysetrenie a NEPODCENUJ liecbu.