nieco na chudnutie..

aloegel

Dobry den. Mozem Vam poskytnut informacie ako chudnut pomocou aloe vera. V pripade zaujmu kontaktujte ma emailom.

kostička

Každý liek má veľa vedľajších účinkov,hlavne na pečeň.Keby to bolo také jednoduché ,kúpim si tablety a budem
štíhla,tak by boli všetci chudí.
V prvom rade je potrebná detoxikácia organizmu, zdravá výživa,pitný režim aj trocha pohybu.Za 5 mesiacov som schudla
17 kg a 65 cm na obvodoch.Poradím.
0907 784 064, wellnessst@gmail.com

marana

reduktil je stiahnuty z predaja a nie len tak zo srandy viete kolko zien umrelo mladych len preto ze ho brali???? je to nebezpecny liek!!

reduktil ti uz nepredpise ani lekar..... asi tak..

nechapem ludi co dokazu takto zarabat na ludskom nestasti a je im jedno ze nicia ludske zdravie, baby fakt si to zdravie vazte je to vas zivot a ten mate len jeden....

Iveta Michael

Adipex som nikdy neužívala...len som počula o ňom že je dosť nebezpečný aj keď možno mal také účinky...

Ale skús si dať predpísať od lekára Reduktil.../žiaľ,na voľno to nekúpiš/ale vraj zaberá spoľahlivo.

idaida

ahoj, nebudem tu opisovat a pisat pripravky a nazvy, nepotrebujem tu citat blbe komentare, ze robim reklamu a neviem co, ale ak mas zaujem napis na mail 1kabi1@azet.sk

Linguistics

Baby, neblaznite! (: Citam teraz na nete, ze bol na Slovensku stiahnuty z predaja, je nebezpecny, ten superliek. Ale vraj aj pomaha.. Asi zalezi od celkoveho zdravotneho stavu cloveka.