Ziarlivost

Príspevok v téme: Ziarlivost
charlica

neviem ci som velmi ziarliva alebo co ale ako to mate vy vo vztahoch ? pustate svojho partnera von s kamaratmi aj ked su tam niejake ine dievcata? ked niekam ide stale ho kontrolujem kde je a co robi a jemu to us ide na nervy ,, lenze predtym som az taka nebola ale podviedol ma sme spolu us rok aj par mesiacov stalo sa mu to raz ale nespal s nou ,,, ptom ho to velmi mrzelo a dala som mu druhu sancu a teraz ked ide von co ma kamaratov tak njekedy je s nimi aj ona ,,, ale nerozprava sa s nou vraj ani nic ale ja neviem proste chcem od neho aby ked ju njekde uvidi z tade okamzite isiel prec ,, on s tym aj suhlasil nechodi us tolko von ako predtym ale bojim sa ze to zase bude to iste a ona bude s nimi vkuse ,,, neviem chcela by som mu ukazat ze ake to je ,, ale na to asi nemam :D

charlica

bozkaval sa s nou a este take ine veci co sa blizia k sexu ,, ale sex s nou nemal ,,, ale to je jedno proste ja teraz totalne ubrzdim a zacnem si uzivat aj ja a uvidim ako on bude reagovat lebo mna to takto uz vazne nebavi :)

xy:)

cize podviest znamena ked sa niekto s niekym bozkava?? ale no.. to ja neklasifikujem ako podvedenie ci neveru. to je len chvilkove zlyhanie.

sweater

no ved myslim ze opravnene sa ti to nepaci, keby si predstavim seba na tvojom mieste mozno by som reagoval este horsie, aj ked niesom nejaky majetnicky tip, ale myslim ze by si mohol uvedomit ako ti ublizil tym co spravil a tymto aj nadalej ublizuje. ale ako som v zivote zistil niektori ludia fakt empatia- nula bodov, skus mu vysvetlit ako sa citis...

charlica

no ved hej mate pravdu , ale mne ani nevadi ze chodi vonku mne vadi ze tam chodi aj ta baba s ktorou na podviedol ,,, vravi ze sa s nou ani nerozprava , ale mne vadi ze tam je aj ona ,,, ale tak inych kamaratov nema a vravi ze on ju nikdy vonku nevola to iba jeho kamarati ,,, ale ked som sa s nim za to rozisla ze ma podviedol nasluboval mi ze ked niekde ta baba pride on hned odide a tak ,, doteraz s nou von ani nebol len vcera tam bola aj ona a vravel ze sa mu ani nepozdravila ja som mu povedala ze nechcem aby s nou bol este kamarat a on nechape preco nie ,,, podla vas to je normalne ze s nou bude este kamarat ked ma s nou podviedol ?? uz ani sama neviem co je spravne

kafe

To čo tu opisuješ mi pripomína psa na vodítku, alebo vzťah matky syna - neustále kontrolovanie, sledovanie.. čo je malý? Za svoje správanie je zodpovedný ON. Ak sa ti jeho správanie nepáči, môžeš mu ho do istej miery tolerovať (spravil chybu, ale skús sa nad to povzniesť a zabudnúť, nie mu to pripomínať) alebo mu to správanie NEtoleruj a rozíď sa s ním. Ktorý chlap stojí o frajerku, čo pripomína bachara, stále len sleduje jeho príchod, odchod, s kým je, kde je.. chudák chlapec, aký zločin spáchal, že je ako vo väzení? Takýmto správaním dosiahneš presne to, čo nechceš - vzťah vám krachne alebo chlapec ťa podvedie teraz už naozaj. Keď budeš sebavedomá, v pohode, uvoľnená.. aj frajer bude s tebou rád tráviť čas, lebo s nikým iným mu nebude tak PRÍJEMNE ako s tebou. Bude si dávať pozor, aby ti neublížil (nepodviedol) a ak podvedie, jeho problém, dovi dopo. Keď ho podozrievaš, spovedáš kde bol.. myslíš, že je mu s tebou fajn?

tralalaaa

to tak pises naschval alebo mas problem s gramatikou?

no nic... a ako ta teda podviedol? bozkaval sa s druhou? no tak ked to stihol a ste len rok spolu tak asi mas dovod ziarlit, ale zas kedze si mu odpustila a dala mu druhu sancu, tak tym si si vybrala.. a teraz ho nemozes obmedzovat, ze nechod von... ked ho budes stale kontrolovat a zakazovat mu a neviem co, tak ho to akurat tak prestane s tebou bavit a da ti kopacky...

ked mu neveris, nemala si mu dat druhu sancu, nie teraz nariekat.. vybrala si si..

tralalaaa

to tak pises naschval alebo mas problem s gramatikou?

no nic... a ako ta teda podviedol? bozkaval sa s druhou? no tak ked to stihol a ste len rok spolu tak asi mas dovod ziarlit, ale zas kedze si mu odpustila a dala mu druhu sancu, tak tym si si vybrala.. a teraz ho nemozes obmedzovat, ze nechod von... ked ho budes stale kontrolovat a zakazovat mu a neviem co, tak ho to akurat tak prestane s tebou bavit a da ti kopacky...

ked mu neveris, nemala si mu dat druhu sancu, nie teraz nariekat.. vybrala si si..