Tocenie hlavy..

Príspevok v téme: Tocenie hlavy..
ninik

Chcem sa spytat, ci mate dakto podobny problem ako ja.posledne 2 tyzdne neviem co sa so mnoui deje, som slaba, keby som mohla cely den prespim, inak spim tak 10-12h denne, co priznavam je strasne moc!!!! ale ked sa nevyspim, som este horsie na tom.zacala som mat tocaky hlavy, je to daco ako ked ste po opici, lezite a ked zaspavate, tak vas celych toci, hlavou, ocami atd..je to dost neprijemne, mam z toho stach.v poslednej dobe som zacala ma toto tocenie aj cez den.ono mi to tak prejde cez oci a cez hlavu.ocne problemy by to byt nemali...naozaj uz neviem co mam robit, mam 4 rocne dieta, ja mam 25 a bojim sa, ze sa mi daco stane, ked budeme sami doma....teraz som si kupila Saframyl, dake volmopredajne ukludnovaky, vraj dost pomahaju a ze sa ukludnim...ale to tocenie mi neprestava.prosim vas, poradte mi :( dakujem velmi pekne

bahero

čaute ludia. čitam vaše prispevky preživam podobne stavy neustale točenie hlavy, uzkost bolenie svalstva. Prvy krat ma to chytilo pred 10 rokmi v prahe a prešiel som kompletne celou nemocnicou a vysledok negativny komplet zdravy tak som to skusil inak a našiel som človeka čo robi reflexnu masaž a pomohol mi a teraz sa mi to vratilo znova tak idem hned skočit za nim lebo sa to neda vydržat. Najhoršie na tom je to že Vam nikto neveri ja som musel osobne aj primara chytit za krk.

lucy161

Ahojte mam podobny problem..bola som u doktora a on mi predpisal avertin..brala som ho tyzden, potom sa to zlepsilo, ale minuly vikend mi bolo zase zle..citila som sa slaba a unavena, mala som zavraty..Odvtedy sa sa mi stale nepravielne toci hlava,niekedy viac, inokedy menej..Sama neviem cim to je, lebo som bola iba na ORL vysetreni..

Gajka

mne sa hlava toci uz 3dni v kuse , aj som zvracala citim dost zle .. neviem z coho to moze byt.. co by mi pomohlo? ake lieky? ppradte mi niekto.

ta3

Bebuska,
LuLuCinka hovori, ze to moze byt daleko vaznejsi problem, ja dufam ze to nie je Tvoj pripad, poznam tieto neprijemne tocenia hlavy, ja ich mavam, ked mam nejaky dlhodoby velky stres, nakoniec aj zakladatelka temy to mala pravdepodobne preto, ze jej zomrela stara mama a ona sa preto velmi trapila, stresy su ovela vaznejsia vec, ako si myslime

LuLuCinka2093

nechcem ta strasit..ale moja krsná mala presne takýto istý problém..neustále sa jej tocila hlava nic jej nezaberalo šla ku doktorovi a zistili jej v hlave nádor kt.je velmi nebezpečný ...tak byt tebou hned by som isla na vysetrenie

Bebuška

Ahojte,ja by som sa tiež chcela spýtať na to točenie hlavy..Mám reumatoidnú artritídu (neviem či to s tým niečo súvisí)..hlava sa mi tpčí už vyše 2 týždnov...Vôbec neviem z čoho by to mohlo byť..či je to z chrbtice alebo z čoho..Mám problémy aj s chrbticou..Bola som aj na ušnom aj na neurologi a tam mi povedali,že som úplne v poriadku..tak ja už fakt neviem..ale to točenie hlavy je fakt velmi nepríjemné ..

vlasto

s tym vypadkom pulzu to sa aj mne niekedy stava, pocitim taky zvlastny stav, potom ziaden pulz, ale ked sa zacnem hybat hned je vsetko ok, trva to uz roky, a stava sa to mozno 3x rocne....ale z coho to je neviem???

asda12123123

Tocenie hlavy moze byt prejavom srdcovo-cievnych problemov, vysokeho alebo nizkeho tlaku alebo mozes mat problemy so stitnou zlazou, dokonca mozes mat boreliozu.

usmev:)

ninik, az sama neverim!
mne sa uz tiez viackrat stalo (ci skor stava), ze mi z nicoho nic pride tak zvlastne, uplne mam pocit, ze mi prestane bit srdce a nemam ziadny pulz! ja som myslela, ze som jedina, co nieco take zaziva.. potom samozrejme hned nastupi zlaknutie, hned si chytim pulz, ze ci nejaky je, no a potom sa mi samozrejme z toho prelaknutie rozbusi srdce a aj ten tep je riadny.. niekedy sa mi to stane aj bezne cez den, ale obcas aj v noci, ked uz sa snazim zaspat.. ale naozaj som netusila, ze este niekoho taketo stavy zvyknu potrapit..

ninik

KRUT.JANA - jani, tak to je super, tesim sa s tebou ze ti je fajn !!! lebo viem kolko usilia to stoji.ja som tiez prekonala svoje stavy, bola som konecne ok, len mi umrela babka a vsetko sa mi vratilo a svet sa mi zosypal, tak som, kde som bola, ale snazim s apostavit a ist dalej, tiez mam manzela s syna, obaja su uzasni a moc ich lubim a navzajom sa potrebujeme :) takze musime drzat spolu :)))