odpustiť / neodpustiť

tinaki

ja som odpustila aj horsie a zatial som to neolutovala..clovek robi chyby ,nikto nie je dokonaly ,hlavne si poloz otazku ci toho cloveka naozaj milujes a ci vas vztah po inych strankach je to co ty potrebujes..si s nym stastna? akje tvoja odpoved ano a si si ista ze ta miluje..tak nemas co riesit..drzim palce

SimcaPo

Nie,rozhodne neodpustila,ak sa milujete a taketo nieco dokaze urobit v opitom stave,to ho neospravedlnuje,pretoze aj opity clovek vie co chce,keby nevie,tak to nerobi.......mna by to velmi ranilo a jednoducho by som na to stale myslela....nedokazala by som to

quqqtra

lenze ak to urobi znovu tak to co urobil prvykrat ho asi az tak velmi nemrzelo ,,, podla mna raz sa to stat moze druhykrat uz nie ,,,

laskonka111

aj ja by som mu odpustila, ak by robil niečo viac tak nie, ale riadne by som si to s ním najprv vydiskutovala, a ak to spraví aj druhýkrát niekam ho pošli

quqqtra

no mne sa stalo nieco podobne a odpustila som mu ,,, vravel ze keby to vie vratit hned by to vratil a druhykrat by to uz neurobil ,,, moze sa stat ze raz niekto urobi chybu aj on je len clovek ,,, a potom pride nato ze skutocne miluje teba a uz by to nespravil ,, ak to vsak urobi aj druhykrat tak to uz bude robit stale ,, takze aj u mna je to tak aj som mu povedala ze este raz sa nieco take stane tak som s nim skoncila a uz sa mu ani nepozdravim ,,

???

prosil ma o odpustenie. milujem ho.. neviem. musim na to furt myslieť..
Môže sa človek zmeniť, alebo ked to spravi raz, spraví to určite zase ?

bibi123

jajka001_- :O))))))))
???-suhlasim s ean, 5x vratit a uvidis, ci odpusti a potom mu z vdacnosti tiez odpustis...
inak k tomu alkoholu-ten cloveka nenuti robit nic, co by vo svojom vnutri nechcel...