som zufala

Príspevok v téme: som zufala
zufala

uz neviem co mam robit. mam 15 a mam o 2 roky starsieho brata. mam pocit ze ho maju doma radsej ako mna. stale ho obskakuejme on nic nemusi robit lebo ako mam vravi on je predsa chlapec. rano odide z domu a vracia sa az v noci. zatial co ja musim nakupit upratat cely byt povysacat(miesto neho) a poumyvat podlahu. a este vzdy ked pridem domov tak mam ppvie len ahoj a ked jej chcem povedat co sa stalo cez den hodi vyraz ktori mi vravei nezaujima ma to a daj mi uz pokoj ale ked pirde brat tak je to upône ine stale sa ho nieco vypytuje a pusinkuje ....uz to nevydrzim a dnes na mna dokona nakricali ze som sebecka no neviem ako sebecka ked nic ine nerobim len ich vsetkych obskakujem

orešanka

Ja som to tež zažila ale s mladšou sestrou. Mama nebola voči mne táká ako tá tvoja, mala o mňa záujem ale sestra nemusela nikdy nič robiť lebo bola malá a pomalá a .... Tak ako píšu aj ostatné baby, zmení sa to asi až keď odídeš. Aj ja som sa vydala, odišla a teraz všetko robí mama. Tak sa so sestrou hrýzli až sestra odišla a naši zostali sami. Sestra preferuje organizovaný bordel a zo zásady neperie, nevarí a neupratuje keď nemusí. Nemá ten život dobre vymyslený?

nika :)

To je bohužial náš údel dievčat.Nie je to normálne ale nedí sa s tým nič robiť.Ja mám 2bratov a oni sú presne taký istý ako ten tvoj.Ja som to v tedy na to kašlala.Urobila som všetkým radosť,nech nemusím každý deň počúvať tie ich poznámky.Vydala som sa,obstarala som si vlastnú domácnosť a prišiel na psa mráz.Všetko teraz robí mama.Teraz všetci prišli na to,že ma potrebujú lebo bezomňa to jednoducho oničom.Mama už všetko nestíha robiť sama.Občas jej pomôžem,keď ju navštívim.Musela do roboty zapriahnuť aj mojich lenivých bratov.Už to tak funguje asi pomaly 3roky.Oni si museli na to zvyknúť a tým sa aj zmenili.No asi tak.Čo k tomu dodať? Na každého raz dôjde,treba len vydržať...

luciiinka

tak to nie si sama. takýto problém majú určite viacerí, ver mi.
ja osobne to poznám. nepomôže ani to, keď im to vytknem. momentálne sa tým už nezaťažujem. myslím si, že by si to uvedomili až vtedy, keď už s nimi žiť nebudem. čo mám aj v pláne.
hlavu hore, netráp sa