Kusok nausnice

Príspevok v téme: Kusok nausnice
punk_zero

Zdravim, mam taky problem. Pred dva a pol rokom som hral basketbal. Pocas hry som si narazil ucho v ktorom som mal nausnicu. Ze sa mi poskodila nausnica som zistil az doma ked som sa sprchoval, mi vypadli kusky z nej. Myslel som si, ze to je cela nausnica, no nieco mi ostalo este v uchu, co som nevedel. Zistil som to az o niekolko dni ked mi ten kusok nausnice zarastol v uchu... po 2 rokoch sa ten kusok v uchu o nieco zvecsil . Asi sa obalil tukom... Poradte prosim, mam ist za obvodnou lekarkou ? Sa trocha hanbim jej to povedat ale uz ma to sere... ona by mi to mohla vytiahnut, alebo ma posle do nemocnice? Viem ze ona prepichuje usi no ale taky pripad ako som ja asi nemala :D Mam aj problemy odvtedy s akne. Beriem aknenormin (roacutan). Mam ist teraz za nou alebo az ked ten liek doberiem?

punk_zero

Chirurg ma poslal na Rontgen a tam mi nenasli nic. Aj ked si to nahmatam. No chirurg mi povedal ze ked to ma neboli tak nevadi. Ked zacne tak sa mam k nemu hlasit. Mysli si ze je tam nejaka dutinka alebo co.

punk_zero

ja som to mal tyzden-dva zapalene. Ved som si to ucho riadne narazil... a hnis tam nebol asi. Pojdem sa koznou a jej poviem ze by som si to chcel dat vytiahnut. Potom by som rad siel na gastro kedze mam problem so zaludkom. Beriem aknenormin...