Nafuknute brucho

Príspevok v téme: Nafuknute brucho
punk_zero

Zdravim. Ked sa najem tak sa mi pekne nafukne brucho. Najme nadbrusko (nad pupkom). Ranajky su v pohode ale uz vecera je "nafuknuta" . Mal som problemy so zapchou. Zacal som jest psenicne otruby a suche slivky. To je tomu uz asi mesiac. Beriem aj aknenormin, mozno to bude aj tym. Ale asi skor som to zdedil po otcovi. On tiez mal zapchy. No tu zapchu som uz vyriesil, no brucho mi nafukava najme po obede a vecere. Plyny alebo co je to. Aj ma to pobolieva :( Nikdy som to nemal, az teraz ked som beriem ten aknenormin :( Nebude to nejaka intolerancia jedla. Co ked nemozem stravit nejake jedlo. Daju sa aj kupit testy ktore to zistia ale stoja az 72 eur. Ako dlho sa caka ked by som chcel objednat sa ku gastroodbornikovi? Potrebujem aj papier od obvodnej

anonzm

Včera som vypil štavu z jedneho citronu. Dnes je to už lepšie, akoby mi chybala v žaludku kyslosť :( ... Ako môžem vylieči´t to?

punk_zero

Na zapchu konzumujem psenicne otruby. Pisali niekde, ze staci denne 20 mg (nemalo by presiahnut 30 mg) a ze to su priblizne 3 kavove lyzicky. Lenze po 2 tyzdnoch som si tie tri kavove lyzicky odvazil a vyslo mi iba 5 mg psen. otrub. Pritom som mal konzumovat denne aspon 20 mg. Co za kkta s prepacenim vypotil taku sprostost?... No ale pomohli mi zo zaciatku, kedze som po prvom dnu pouzivania otrub mohol ist na velku potrebu... No ale teraz po 2-3 tyzdnoch ma boli brucho najme vecer. Akoby tam bolo nejake nestravitelne jedlo alebo je to zase len zapcha ? Kedze cely cas som jedol iba tych 5g otrub namiesto 20-tich.

PS - otruby su nestravitelna vlaknina potrebna na chod criev.