Chcem vratit cas....

Príspevok v téme: Chcem vratit cas....
hulagen

Ahojte viem,ze je to blba otazka,ale aj tak. Strasne by som chcel vratit cas,chcel by som byt tak 5 rokov do zadu,je mi hrozne smutno za minulostou a trapim sa pritomnostou a este viac buducnostou...najradsej by som bol tam,kde som bol pred piatimi rokmi,na vysokej,na intraku,ale hlavne bez osobnych problemov.Neexistuje nejaky recept na vratenie casu?

Liliput

Čas sa neda vratiť spať a preto si musiš uživať každu chvilu svojho života a nie marniť svoj drahocenny čas rozmyšlanim nad tým čo bolo,čo je a bude...Tak nestracaj čas,nerozmyšlaj nad probemami a radšej rob niečo čo ta bude baviť a naplnať...Nikto nemoze byt stastnejsi a robiť zaujimavejšie veci ako ty prave teraz

SannG

Keby si sa vedel pohybovať rýchlejšie ako svetlo,vieš cestovať časom (:
Ja osobne sa tiež trápim pre niektoré veci, no musíš to brať tak, že keď bola minulosť úžasná, posnaž sa aby bola tá budúcnosť lepšia. Rob si radosť maličkosťami. Usmievaj sa na ľudí naokolo, ale nie tým psychopatickým úsmevom. Všetko bude dobré (:

Prehral som

prehral som všetky skiny na stránke s7.csgofade.net prosím hladajte hráča AIDAN a scamnite ho prosim lebo ma ***** prosím pomocc má moje AK-47 Fronside Mysti M4A1-S Cyrex ešte AWP -Dragon Lore

prosím pomožte mi :(

Spoderman