dermacol caviar long stay

bathory

Make up caviar long stay je podla mna velmi dobry. Dobre kryje, je hustejsi, dobre vyzera na pleti. Ibaze maju maly vyber odtienov. Mam aj podkladovu bazu pod maka up od dermacolu a ta je tiez super. Vyhladi plet na prvy pocit. odporucam

stock

S make up-om som veľmi spokojná, zmatňuje, pekne kryje. Korektor je krémový a plní svoj účel dokonale...čo sa týka tej bázi pod make-up ja používam Dermacol satin make-up base a po jej použití mi dobre drží make-up. Fixing powder používam najdlhšie z týchto troch výrobkov a mám po ňom pleť matnú a vôbec sa po niekoľkých hodinách nelesknem ani nefarbi na bielo, ale prispôsobí sa pleti resp. odtieňu make-upu. Celkovo tieto výrobky hodnotím veľmi pozitívne a so všetkými som spokojná. Dobrý pomocník čo sa týka lesknúcej pleti po niekoľkých hodinách po nanesení make-upu sú zmatňujúce obrúsky od Essence.

dawn

ten invisible fixing powder je na zmatnenie mastnej pleti a je nefarebny..kupila som si ho aj preto lebo tie farebne sami zdaju ze farbia do oranzovo tento je biely a masti sa mi plet ... spon by to tak malo byt..mno v praxi to ani moc nie je tak...ja pouzivam make-up Vichy Normaid a na to si davam tento puder..mno asi po 3 hodinach mam aj tak mastnu plet a farbi do biela...proste robi bielu farbu....tak toto je moja prax...