Marbo aktivator

Príspevok v téme: Marbo aktivator
majo199

Ahojte. Mam 22 rokov a zial pol roka mi uz vypadavaju vlasy. Je dost mozne ze to mam aj zo stitnej zlazy neviem lebo mam tam akusi odchylku ale to sa dava doporiadku pomaly. Chcem sa ale opytat ci tu ma niekto skusenost s MARBo aktivatorom a ak ano tak aku? Naozaj to pomoze pri vsetkych druhoch alopecie???? Lebo je to velmi drahe a nerad by som investoval peniaze len tak a preto chcem vediet kto s tym ma skusenost. Dakujem

anaenas

Mojej mame v prechode vypadali vlasy na pol hlavy. Skúšala dusík, podkožné injekcie (raz som bola s ňou, bol tam mladý pán, ktorý dostal do hlavy tiež injekciu, prvú a poslednú, nikdy viac tam nešiel a skonštatoval, že radšej zostane plešatý), rôzne prípravky na rast vlasou z Madarska, nič nepomáhalo.Až raz jej suseda hovorila o urinoterapii, nemala čo stratiť....a čuduj sa svete, vlasy začali rásť, najprv jemnučké bielulinké chlpky a potom sa začali sfarbovať.Nie nadarmo sa hovorí o urinoterapii, že je liečivá. Ona si namočila tampon a plešiny si tým natrela, nechala pôsobiť cca 10 min a zmysla si to vyvarom z lopúcha a žihľavy.Teraz má takú hrivu ako levica.Takže my na urinoterapiu nemôžeme dopustiť, pomohla nielen jej ale aj nášmu mladému susedovi. Ten mal na vrchu hlavy plešinu väčšiu ako dvojeurovka. Toho stretla raz rádová sestra a poradila mu toto- vlasy mu narástli. Žiadne chemické prípravky ani žiadne "akože" nechemické, čistá príroda. Ked je človek v úzkych vyskúša čokoľvek. Držím place :-)

Lulu82

Ahojte aj ja mam AA a skusam vsetko co sa da. A teda este nic nezabralo no mala som tu moznost zakupit si za dobru cenu 2x tonikum a 2x aktivator Marbo a mam este jednu sadu celu nepouzitu mozno ze pomoze vam. Po konzultacii doktorka rozhodla ze vyuzijem jednu sadu a uvidime co dalej podla nej je to vsetko na prirodnej baze cize nezaskodi a moze pomoct. Mozem posunut staci kontaktovat

NicoleMabel

Ahojte, no aby som teraz prisla s niecim pozitivnym. Tak mne MARBO maximalne pomaha, mam problem s vyssim vypadavanim vlasov,vlasy mam celkom huste, ale samozrejme nikdy nie je dost. Uz druhy tyzden pouzivam Marbo sampon a aktivator (ten kazdy den 2x a na obocie 1x) a musim povedat, ze robi zazraky. Vlasy rastu ako z vody (uz skoro 1cm) a v oboci mi vyrastli uplne nove chlpky tam, kde nikdy nerastli. Proste tie prazdne miesta v oboci su davno prec :-)

Moje skusenosti su len a ln pozitivne, jedine skoda, ze v tom aktivatore su take male zrniecka (akoby kavy a nejakych inych zloziek), ale inak kupujem tretie balenie aktivatoru! je to mega :-)

chachulka

Moje skúsenosti s Marbo sú skvelé, pod vplyvom hormónov v prechode mi začali v hrstiach odchádzať vlasy, po doporučení kamarátky som si kúpila celú sadu Marbo, v priebehu mesiaca sa vypadávanie výrazne spomalilo, až zastavilo. Začali mi vyrastať malé, kučeravé a silné vlasy. Teraz mám vlasy zase husté a krásne. Mala som v užívaní pauzu, vo fľaštičkách mi zostalo cca 4cm roztoku. Ide jar a preventívne si dám kúru. Takže doporučujem,ale určite používať všetky tri výrobky spolu,tak ako sa majú.

bekyna32

Ahoj, ja som si tiez uz presiel vsetkymi vodickami a priravkami viac menej bez uspesne. V poslednom case (asi rok)pouzivam Spectral RS aktivator ktory mi tiez nerobi na hlave zejake zazraky ale aspon mi vlasy komplet prestali padat. -odkaz odstránený-

Talienka

Mám 28rokov, od 20tich trpím alopéciou, najskôr som mala len lysé kruhy na hlave, do roka mi vypadali všetky vlasy a o niečo neskôr, mihalnice, obočie... všetky chĺpky na celkom tele. Liečila som sa prvé roky rôznymi chemickými liekmi, hormonálnymi, aj takými čo mi okrem iného mohli spôsobiť závažnejšie choroby (cukrovka atď..) tie mi pomohli na chvíľku, keď som ich podľa pokynov začala vysádzať opäť všetko vypadalo. U doktorov som bola ako doma, zobrali mi litre krvi, ale nič sa nezistilo. Spúšťačom mohla byť chrípka, nejaký zápal v tele, kaz v zube, stres... Potom som sa liečila homeopatikami, prírodnými liečivami i experimentálnou liečbou,všetko bezvýsledne. Nakoniec som sa stretla s jednou doktorkou, ktorá mi na rovinu povedala, pokiaľ sa nezistí pôvod vypadávania, následok sa u mňa ľahko nevylieči a keďže sa doposiaľ nezistilo čo to spúšťa, budem bez vlasov do konca života. Prestala som s akoukoľvek liečbou, s neskutočným stresom, zúfalstvom, psychickou traumou(prečo práve ja) užívam si život v rámci možností, mám super dodávateľa parochní, nalepené mihalnice,vytetované obočie, aj keď ma to niekedy zmohne, vždy môže byť ešte horšie. A čo sa týka tých vitamínov, toník, to je len také placebo, oblbovák - nádej, zúfalstvo ... Keby niečo z toho pomohlo, nebolo by toľko ľudí s alopéciou vrátane celebrít čo na ňu trpia a tí si myslím si môžu dovoliť hociakú liečbu ...

Megan36

Ahojte, vybrala som asi 7 kur. Na začiatku mi vyrástli malé biele chlpy a potom sa stratili. Akurát mi pri aplikovaní menej padali vlasy, to je asi tak všetko. Peniažky vyhodené a problém nevyriešený. Bohužiaľ...

biohar

Ahojte som po onkologickej liecbe a vlasy mi vypadali uplne... skusala som vselico mozne od kapsuliek revalitu po brezovy sampon a tonikum.. teraz som si kupila v lekarni BIOHAR VLASOVY AKTIVATOR a mozem potvrdit ze nove vlasy mi rastu a myslim si ze aj celkom rychlo...myslim si ze je aj dost cenovo dostupny oproti tym s nehoraznou sumou a nulovym vysledkom... BIOHAR ma v lekarni vysiel cca 7 eur.. takze ja by som odporucala toto...

lilianaLilly

Ja sama som mala riedke vlasy vďaka dlhoročnému farbeniu, trvalej, stresu, používala som zle prípravky, ktoré kvalitu vlasov ešte viac zhoršili, no od kedy som začala používať šampóny na rast vlasov - naozaj sa mi vlásky zlepšili a zhustli, čo všetko som vyskúšala a čo mi pomohlo nájdete tu -
lilianalovely.blogspot.sk