Este som nemal vazny vztah

xdanielax

alchemist - niektori ludia si radi nechavaju otvorene zadne vratka. poznam takych viac. hraju pre istotu na dve strany. alebo im robi dobre, ked sa "ten druhy" dozvie, ze existuje aj nejaky "prvy" atd atd.. ale tazko povedat. Mozno by si sa jej mal rovno spytat, ako si mas vysvetlit jej spravanie - ze sa ozve, potom zrazu (po vyrieseni problemu) sa odmlci atd. ktovie, co ti na to povie. Mozno to tak nevnima.tazko sudit.

biela mačka

Ked to beriem zo svojho hladiska, možno naozaj ty urobíš vždy nejaké gesto, aleboniečo povieš, čo tie ženy odradí. Ja som napríklad dosť netrpezlivá, aj ked sa snažím, aby to na mne nebolo vidieť, ale ked je človek rok bez sexu, je to na nom vidieť. Napríklad s jedným som si písala a moja otázka, že na ktorú školu chodil, sa mu zdala ako citové vydieranie. :-( Alebo či tým ženám hned nehovoríš, že si do nich zamilovaný, možno to ich odradí.

biela mačka

Vám sa to radí, že treba byť sebavedomý!!! Ale kde to sebavedomie nabrať, keď vás nikto nechce? Napríklad, kde ho mám vziať ja, keď som prvý sex mala ako 28ročná, predtým som sa ani nebozkávala, exparter sa venoval viac počítačom ako mne a rok po odlúčení od neho som konečne stretla muža, ktorý sa mi páči a on, napriek tomu, že dva roky nemal ženu, ma odmieta...Tak ako sa mám cítiť, na čo mám byť sebavedomá? Okrem toho, všade sú články takmer iba o sexe a kto ho nemá, cíti sa ako úplny chudák.

alchemist

xdanielax: vcera som nahodou dozvedel, ze asi pred rokom mala nejakeho kamosa, ktory jej sprijemnoval osamele noci, ale tato infoska je nepotvrdena ani nic, mna len zujima, ked uz ma nejakeho nabijaka, tak naco sa este ozyva...

alchemist

takže, asi pred rokom som založil túto tému, v prvom rade sa chcem poďakovať, za všetky komentáre, rady a povzbudenia.

a teraz taká malá rekapitulácia toho čo sa za ten rok udialo :)

Rekapitulácia:

* január - nič
* február - tiež nič, síce niečo sa udialo, tá moja kamoška mi navrhla isť na snowboard, tak sme si na to "plácli", záver ona bola ja nie, takže nič.
* marec - škola skúšky, písanie bakalárky a veci s tým súvisiace.
* apríl - to isté + som postíhal zopár pozvaní na kávu a tak (s jednou babou spoznali sme sa viac-menej cez net)
* máj - príprava na štátnice, no zas sa mi po dlhšom čase ozvala tá moja kamoška, (takisto písala bakalárku a pripravovala sa na štátnice) tak som jej s tým trocha pomohol, a bol jej psychickou podporou...
* jún - štátnice, výsledok tej mojej psychickej podpory: ona urobila, ja nie :D, samozrejme sa znova odmlčala.
* v júli som sa rozhodol, že na fiasko zo štátnic najlepšie strávim niekde na pláži... tak som zavolal tej babe, s ktorou som sem-tam vybehol na kávu, či má čas, a tak sme strávili týždeň, na pláži no bohužiaľ žiadna "letná láska" sa nediala.
* zvyšok júla a august som trávil v práci a na kupku...PS ta slečna s ktorou som bol na dovolenku sa prestala ozývať, sem - tam nejaká správa...
* september - nič zvláštne, až na to že sa kamoška znova ohlásila
* október - pomaly sa začali prípravy na opravné štátnice
* november - huráááá stanice na druhý pokus vyšli
* december - znova tá predvianočná nálada naháňanie sa za darčekmi, a ktože sa mi neozve cez sviatky, áno moja kamoška...
vysvetli mi niekto o čo jej ide ? lebo ja nemám ani šajnu...

Prajem Vám všetkým Veselého Silvestra a všetko dobré do Nového roka :)