Este som nemal vazny vztah

elsa5.5

pre RazorX,to sa pýtaj sám seba kde máš iq?zamysli sa sám nad sebou a neurážaj druhých,nič zlé som ti nepovedala,len pravdu,ak niečo myslíš inak tak sa tak aj vyjadri,lebo tu to číta viac ľudí čo píšeš,a o tej bohyni či čo si to tam popísal sa ani vyjadrovať nebudem.

mataBB

ja som zena a myslim si, ze zeny su v takychto veciach horsie ako muzi.. preco? okrem tych vsetkych veci co tu boli napisane, sa este nechaju aj vydrziavat a platit za seba..aspon to muzi nerobia...a niektore zeny by si za peniaze zobrali hocikoho...akoze nehovorim o sebe, aby tu na mna niekto nahodou nezautocil..ale takychto bab je velmi vela

RazorX

draha nathália09, tie 2 posledne spravy, ktore si napisala sa daju kludne napisat aj o zenach. Bez rozdielu.

Dnesna spolocnost je taka skazena.. Mojou chybou je, ze uz nikomu nedavam ani sancu..
Iste chvile mi chyba zenuska po boku, inokedy som rad, ze som sam. Nikto nic nechce, mam klud.. a nikto neklame a nesklame, nepodvedie... Cert aby bral aj take zeny...

nathália09

RazorX,nič zlé som na teba nenapísala........
inak dnes je iná doba-muži sa ani nemusia velmi namáhať aby získali ženu,či dievča-hneď je sex,a po čase rozchod...
Ked som bola mladšia,bývalo to inak,muž dobýval ženu,dvoril jej,pozval do cukrárne,či kina-boli priateľmi aj bez sexu.
Všetko sa zmenilo,a dievčatá dnes dávajú do popredia krásu,peniaze,sex-nepozerajú na city,alebo nepočúvajú čo hovorí ich polovička,a tak nastávajú problémy,ktoré sa neriešia,iba že skúsme to odznovu,a málokto pracuje na sebe,na svojich chybách.

RazorX

Vpodstate je vsetko fajn, som mlady, mam pred sebou cely zivot... kam sa ponahlat...

nathalia09, elsa5.5: ano, opisujem, som trapny a nemam vlastny nazor... este co mi napisete? fuj... klasicky slovensky syndrom kydania na druhych... fuj...

nathalia5.5: chcel som, aby si sa na svoj text pozrela aj z pohladu muza

elsa5.5: ty si UPLNE DOKONALA BYTOST... BOHYNA...

kdejeIQ: :-)

kdejeIQ

1. Netreba mať taký pesimistický názor na všetky ženy. Treba sa vyhnúť predsudkom. Jasné, že sa niekedy stretneme s luďmi, ktorí nám osobne nevyhovujú. No a čo? Pobavím sa s ním/ňou na ich úrovni a idem ďalej. Ja sa dokážem porozprávať s hocikým a nedám mu najavo, že je pre mňa niečo menej, alebo že hovorí samé blbosti (aj keď si to myslím). Každý je iný, tak to treba brať.
2. Treba si nájsť spoločnosť v kt. sa cítim dobre a nemusím sa na nič hrať. S takými luďmi sa stretávať - oni zas poznajú ďalších takých ludí s kt. ťa zoznámia atď.
Ja som síce baba, ale pohybujem sa skoro výlučne v chalanskej spoločnosti :) Takže pekne vidím jak chlapi rozmýšlajú,jaké majú názory, potreby, očakávania a podobne. A možno aj práve preto sama žiadneho chlapa nemám :D Ale nie....neni to až také tragické :) Ja zas mám problém v tom, že keď ma niekto zaujme, snažím sa ho upútať a keď sa mi to podarí a dotyčný prejaví záujem, tak ten môj zrazu odíde...:/ No proste je to zvláštne...

elsa5.5

Razor ten tvoj opis je tráápnyý,čo nemáš vlastný názor?,k tvojemu problému ked budeš taký nedôverčivý tak si nikoho ani nenájdeš,daj nejakému dievčaťu šancu,nehovorím že všetky ženy sú extra,ale je tu ešte stále dosť žien,ktoré sú verné a dokonca rodinne založené toľko z mojej strany.

nathália09

RazorX-prečo si všetko opísal???
to sa nepatrí??
to si bol taký aj v škole??

Ale nie,teraz ozaj,-ja viem že nie všetci patria do jedného vreca,len nerozumiem,prečo ked sa dvaja ľúbia-ani jeden nevie ustúpiť,
možno až vtedy,keď už je naozaj veľmi zle.