Toto je sci-fi

Príspevok v téme: Toto je sci-fi
Scifi

18ročná mladá baba . Može mať každého na ktorého prstom ukáže, je inteligentná a milá. Doposiaľ však nemala žiadneho chalana, nezažila ako chutí bozk ani ju ešte nikto nedržal za ruku. Už 5 rokov je zalúbená do chalana. kt jej city (asi ako jediny) neopatuje, zrejme o nich ani nevie ale ona netusi ako sa k nemu dostat. Je to vobec mozne? Kde to zijem...

uhlie

Poradim ti. 18 uz mas, tak do seba hod par poharov cerveneho vina a hned budes mat aj odvahu ho oslovit. Mozno si neni jeho typ, alebo nie si pre neho nicim zaujimava, ale keby ta lepsie spoznal, tak by sa to mohlo zmenit. Ale na co ti to tu pisem. Ked si inteligentna, ako pises, tak si urcite poradis aj sama a nepotrebujes oslovovat siroku verejnost.

xy:)

Fernando to vystihol. podla mna je sci-fi, ked ty ho vidavas a on teba nie a nemame sa pytat, ako je to mozne :)) mozes donekonecna snivat ako sipkova ruzenka, alebo sa hecnut konecne k nejakej akcii, ako ti tu ostatni popisali.

Fernando

myslim ze ocividne prehanas, "kazdeho na koho prstom ukazes, iba jeho nie" a ani to tvoje "skoro" tomu nijak nepomoze...neviem co je presne tvojim cielom, ci sa vykreslit ako najuzasnejsie dievca planety, alebo sa snazis urobit tu situaciu co najviac scifi, aby to vyzeralo ze prave jeho nemozes mat, ze ako je to mozne a aby sme ti poradili...lenze situacia ked niekoho nemozeme mat nie je scifi a rovnako ako ty odmietas niekoho druheho tak ten treti zase moze odmietat teba ktoremu sa zase moze pacit ina ktora ... and so on
ked mozes mat kazdeho tak preco si nevyberes niekoho ineho? vies co mi povedala kamaratka? v naruci ineho chalana sa na byvalu lasku zabuda najlepsie...a len tak medzi nami, ide skor o idealizovanie, v horsom pripade o mensiu posadnutost, kedze ho nepoznas, len si predstavujes aky by mal byt, podla tvojich idealov
lenze poznam to dievcenske "nemozem si najist chalana" a ked sa spytas preco, tak ti povie ze sa ziaden neponukol, teda ziaden "zaujimavy"...a sme doma, dievcatu sa ponukne kopa chalanov ale pre nu nie su zaujimavi, tak ako keby ani ziaden neprisiel
tvoja situacia nie je vobec scifi, mozno pre teba, ale neviem co ine si cakala, ze sa do niekoho zalubis a on automaticky za tebou prijde a poziada ta o ruku? toto je scifi...ak mas niekoho rada, tak pre to nieco sprav, ak sa mu to bojis povedat tak sa aspon pokus dostat do jeho blizkosti, nech aspon ma sancu si ta vsimnut

Popletka

OMG...som strašne namotaná na jedného chalanka. Raz sme sa stretli cez
prázdniny, boli sme si navzájom sympatickí, proste úsmevy, kukal na mňa
stále. A tým to aj skončilo. Kukali sme na seba, ale zároveň sme sa strašne
hanbili :D. Bože, taký trapas. V podstate ho nepoznám osobne. Chodí do tej istej školy, do ktorej aj ja (predtým som si ho vôbec nevšimla). Myslím si, že sa mu páčim (aspoň cez prázdniny som sa mu páčila :D), stretávam ho dosť často na chodbe, tak blbo po sebe kukáme :-/. Strašne ma priťahuje, lebo výzorovo je úplne iný než ostatní (popravde - aj ja :D), ale...no, on je taký čudák :-/. Neviem, čo ďalej, často na neho myslím, ostatných chalanov si nevšímam... Ale strašne som sa na neho namotala. Zverila som sa s tým pár kamoškám a oni sa mi čudujú, že prečo sa mi páči práve on, že je otrasný, vyhúkaný, trápny (keď on tak blbo pôsobí :-/)... Určite sa na mňa pamätá, lebo skoro stále sa pozerá a obzerá, keď idem "nenápadne" popri ňom. Strašne sa mi páči FYZICKY, nevydržala by som s ním byť len kamoška. Kamošky ma od neho odhovárajú, že taký škaredý čudák nie je pre mňa, ale...keď on sa mi strašne páči :(. Kamošky ma od neho veľmi odhovárajú, myslia si, že si robím srandu...ale ja to neberiem len ako srandu! :( Neviem, aký je to človek, ale z počutia je trochu "mimo". Najradšej by som sa od neho odmotala, ale fakt neviem, že ako...nejde to...och :(

lost

A ked mu napisem ze "cau, nepoznas nahodou Scifi uzivatela / uzivatelku?" mozno si potom vsimne :D
alebo nejak cez tretiu osobu? nech ho nasmeruje na teba?
alebo chces to uplne bez zasahu? :)

Scifi

Nechcem:)ja proste chcem aby mi to cau napisal prve on!a ja uz sa potom chopim nejakej sance..ale jednoducho necchem aby to zacalo z mojej strany ta iniciativa