Antikoncepčná náplasť

lilianna

AHOJ moon_driver
Som milo ale veľmi milo prekvapená...
Ešte si to môžem aj porovnať:)Je to pekné od Teba. Som v obraze.
Už mam taký dojem, že stači len stlačiť CTRL V a náplasť sa objaví na stole:)SUPER!!! Šikovný!!!

EVRA: k lekarke na testy a šup ju rovno na...plece:)

NO ten krúžok neviem asi by som stale rozmýšlala či nevypadol alebo sa pri kúpani nevyplavil...ap.Tu by už boli obavy a napätie....
aspoň u mňa

Ohladom PMS :aspoň viem, že existujú aj takéto extrémy ako si spomínal.Ale dajú sa riešiť a to je dôležité Čo už chudera baba narobi, ked jej pomože len to antidepresívum. Aj tak je to niekedy kruté...

Čo sa týka tabl. Mne na boleť zaberá obyčajný acylpirín A to som nevedela, že je to dobrá antikoncepcia.No čo už blondínky si sem tam pristupia kablik.

Nepoccňhopila som či si bol na mraze alebo na marse:) takže ti nemôžem objasniť znenie otázky.

Ešte raz Ti dakujem za prilohy:)
Prajem pekný večer a píš...
Lilianna

moon_driver

EVRA nálaste
- tak ako pri kazdej inej HAK, pri zacati uzivania sa odporuca pouzivat prvch 7 dni este aj barierovu kantracepciu, potom je to uz bezpecne :-)
.
ehm...asi som sa zdrzal dlhsie na mrase, ale otazke ohladom kruzku nerozumiem :-)

moon_driver

ahoj lilianna... rad ta tu vidim, prilepeneu antikoncepcnou naplastou :-)
.
noooo....ano, ano mas pravdu, antidepresiva na PMS je postavene na hlavu, ale to bol specificky pripad a tej babe sa tieto stavy zhorsovali vzdy tyzden pred a tyzden pocas "jej" dni. V tomto pripade ocenujem tvoje riesenie.... jeden usmev a 2 x frtan k tomu :-)
.
s tou vyrovnanou hladinou hormonov... ked prestanes uzivat tabletky (ktore udrzuju hladinu hormonov) po dobrati poslednej tabletky, tak prichadza tyzden ked ich neberies a k slovu sa dostavaju tvoje vlastne hormony, ktore ta s radostou porozhadzuju. A preto sa PMS prejavuje aj u zien co beru HAK, ale v ovela mensej miere.

lilianna

moon_driver ahoj:)
Mám takú otázočku:Ked ten pružok má venuša nenasýti sa z neho aj mars? Vieš ako myslím... A nespôsobi v nom gastroenteritídne problémy, vyustujúce do hormonálnych zmien? To len tak na okraj ale aj to patrí k tomu.Ale ak si zaneprazdneny na tuto ot. nemusíš.odp.

Ale tá naplast zatial u mna vedie.

Ked si ju nasadím, po koľkych dnoch nastupuje účinok?

lilianna

Ahoj moon_ driver

na PMS - predmenštruačný syndrom-antidepresíva???????????
To ked´ma pár dni pred tým triafa šlak
určite si nedam toto ani keby boli zlate To radšej dvoch frťanov:)NIe je to pritiahnute za vlasy?

HAK toto zmiernuje to viem lebo je tam hladina hormonov stale rovnaka
Ja totiž myslím až moc pozitívne takže depka mí dufam nehrozi:ˇ)

Je jasné že my ženy sme až z Venuše
ani tam nie je zima. Žeby misia na Mars?
Najlepšie aj tam aj tam:)

moon_driver

milá lilianna
.
krúžok NuVaring je normálna hormonálna antikoncepcia, len na nezvycajnom mieste :-) Pokial viem tak ziadnu spermicidnu latku neobsahuje.... iba hormony a tie sa postupne z kruzka v pohode uvolnuju... v pohode a teple :-)
*
PMS? poznám gynekológa ktorý na PMS dáva antidepresíva... :-) dúfam ze nepotrebujes :-) ani PMS, ani antidepresíva...
*
Venusa je daleko...vecsinou chodievam na Mars, maju tam teplo :-)

lilianna

Ach, ach, ach to ten prach...

Určite by som tých frťanov zvládla viac,
len by som sa potom nestačila čudovať...
5x5= neprehliadnem jej stratu:)

Ten prúžok nevypadne? Je to len fyzicka bariera alebo vylučuje aj antispermicidnu látku?

Čo učinkuje na PMS okrem HAK?

A ´ked pojdeš na venušu pred vesmírnou bránou zmy ten prach...:)

moon_driver

krúžok "NuvaRing"

výhody:
- aplikácia raz mesačne
- najnižšia hladina hormónov zo všetkých antikoncepcií = najmenej nežiadúcich účinkov
- v podstate si ani neuvedomuješ že ho máš "tam"
- pri aplikácii ti môže pomôcť partner v rámci predohry :-)
*
nevýhody:
- cenovo drahšia antikoncepcia
- partner si krúžok môže vytiahnuť ako "trofej" ale do 3och hodín by ti ho mal vrátiť :-), inak sa znižuje účinok