Namotaná...

Príspevok v téme: Namotaná...
Popletka

OMG...som strašne namotaná na jedného chalanka. Raz sme sa stretli cez
prázdniny, boli sme si navzájom sympatickí, proste úsmevy, kukal na mňa
stále. A tým to aj skončilo. Kukali sme na seba, ale zároveň sme sa strašne
hanbili :D. Bože, taký trapas. V podstate ho nepoznám osobne. Chodí do tej istej školy, do ktorej aj ja (predtým som si ho vôbec nevšimla). Myslím si, že sa mu páčim (aspoň cez prázdniny som sa mu páčila :D), stretávam ho dosť často na chodbe, tak blbo po sebe kukáme :-/. Strašne ma priťahuje, lebo výzorovo je úplne iný než ostatní (popravde - aj ja :D), ale...no, on je taký čudák :-/. Neviem, čo ďalej, často na neho myslím, ostatných chalanov si nevšímam... Ale strašne som sa na neho namotala. Zverila som sa s tým pár kamoškám a oni sa mi čudujú, že prečo sa mi páči práve on, že je otrasný, vyhúkaný, trápny (keď on tak blbo pôsobí :-/)... Určite sa na mňa pamätá, lebo skoro stále sa pozerá a obzerá, keď idem "nenápadne" popri ňom. Strašne sa mi páči FYZICKY, nevydržala by som s ním byť len kamoška. Kamošky ma od neho odhovárajú, že taký škaredý čudák nie je pre mňa, ale...keď on sa mi strašne páči :(. Kamošky ma od neho veľmi odhovárajú, myslia si, že si robím srandu...ale ja to neberiem len ako srandu! :( Neviem, aký je to človek, ale z počutia je trochu "mimo". Najradšej by som sa od neho odmotala, ale fakt neviem, že ako...nejde to...och :(

ta3

nepocuvaj kamaratky, je dolezite, ze sa paci Tebe, im sa nemusi, este dobre, ze sa kazdemu paci nieco ine, neviem si predstavit situaciu, keby sa vsetkym pacil iba jeden clovek, ak je hamblivy, urob prvy krok sama, ale taky nenapadny, aby si ho neodplasila

User_37597

a ty nie si mudra ked chodis na tu skolu? :D akoze co take? ved mas usta a hlavu tiez tak improvizuj nie? urcite nie cav ako sa mas...to je trapne :D

Popletka

Mám ísť za ním a prihovoriť sa mu? A čo také by som mu mala povedať? Stretávam ho v škole. A po škole behám len s kamoškami, nie sama. Vyznelo by to totálne trápne. :-/
Isto je to múdry chlapec, keď chodí na takú školu.