Druhé dieťa

Príspevok v téme: Druhé dieťa
ziva

Ahojte, chcela by som radu. V apríli budem mať 36 rokov a chcela by som druhé dieťa. Syn má už 15 rokov a nejako sa k tomu nemôžem odhodlať, chcem si dať do poriadku nejaké zubné problémy a asi v máji by som chcela otehotnieť, môžete mi poradiť nejaké vitamíny a čo robiť aby dieťa bolo zdravé, strašne sa bojím, lebo v telke dávajú dieťa s takým nádorom, narodené bez ruky a podobne, pri prvom synovi to bolo úplne v pohode, keby som nepribrala 8 kg ani neviem, že som bola tehotná, žiadne problémy, ale vekom sa človek bojí. Môžete mi napísať svoje skúsenosti a dať nejaké rady. nedávno dávali, že lekári matke tvrdili, že je úplne zdravé dieťa, všetky výsledky ok a bolo bez ruky. Čo môže ovplyvniť zdravie dieťaťa, nepijem, nefajčím, jem prevažne ovocie, zeleninu, mäso nemám rada, len kuracie prsia. ďakujem

new

Schvalujem Tvoje rozhodnutie mať druhe dieťa. Píšeš, že sa zdravo stravuješ, nefajčís, nepiješ,už to samé je zárukou pre zdravý vývin dieťaťa. Ak sa skutočne rozhodneš, tak Ti rajem Ti bezproblémové tehotenstvo a šťastný pôrod.