Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koľko ml je 250g kryštáľového cukru?

7kráska

levanderka, to by si sa čudovala, že vo väčšine prípadov nemajú "kilové" balenia naozaj 1000 gramov. skúste si doma odvážiť neotvorené vrecko s múkou alebo cukrom. kuchynskú váhu mám dosť presnú, ale aby som neobviňovala baliarne, tak kdesi medzi výrobcom a spotrebiteľom sa bežne "stratí" 100 gramov múky alebo cukru. aj tak sa dajú robiť zisky :-)

RadoDaj

Múdry si AdamKrt múdry, ale odmeraj mi bez váhy 1kg cukru!
Medový rez hľadala asi skôr takého kutila, čo má doma odmerku, kde sú rysky pre olej, múku, cukor, ryžu a vodu. Tam je 250g v inej výške ako 250ml.
Alebo potom nech niekto kto doma má váhu, aj odmerku na vodu, nech to odmeria...

AdamKrt

Kup si vahu... :) Alebo v kuchynke predavaju take plastove nadoby, niektore maju pisane na objem, kolko dkg je to cukru, muky....

A zistit to bez meritka ?
No napr. si daj 4 rovnake pohare a zober 1kg balenie cukru. Napln ich uplne rovnako. Jeden z nich bude 1/4kg cukru... Alebo si zober hociake taniere a 1 kg cukru. Zober odmerku na kavu, v horsom pripade lyzicku. Naberaj vzdy rovnaku porciu a vzdy daj jednu odmerku/lyzicku na tanier, az to rozdelis do konca uplne rovnomerne. Potom na jednom tanieri mas 1/4kg cukru...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.