Ucitelia na strednych skolach - plat

Deria

ja mam znameho, ktory trpi tiez na bordeline, pracoval ako sef v jednej renomovanej firme a bohuzial, prave kvoli tejto chorobe stratil super job s cca. 3000.-eur/mes. (cize, pochybujem, zeby si to bol len tak pustil) ma 39 r. ale je sikovny a inteligentny, po lieceni sa dal na preskolenie, ktore mu jeho nova buduca firma plati, plus 2000.- mesacne dostava uz teraz! (vraj ta podpora sa dava primerane voci predoslemu zarobku) dufam, ze mu to vydrzi, lebo to by ta nova firma sakra prerobila. inac, tiez na nom nie je vidiet, ze by bol chory, hm, vraj je to ale svina choroba, ktora ma vela podob.

Phoenicopter

Maoam, zalezi aj na tom, ako dlho tam bola, mohla sa casom prisposobit nemocnicnemu prostrediu. A mohla byt aj nervozna z cudzieho cloveka v izbe. Inak, na tie reci, ze len predstiera psych. poruchu, by som tak na 100% neverila. Tito ludia casto psychicky padaju pocas akehokolvek stresu, co ich vyvedie z rutiny. Pocas obdobia v bezpeci domova sa moze javit ako zdrava osoba zneuzivajuca system, ked by si ju vsak poslala natvrdo do prace s pevnym rezimom, mohla by sa naozaj skaredo dekompenzovat.

Maoam

Phoeni, ale zaujimave bolo sledovat, ked som prisla (ona na izbe uz bola), tak bola velmi roztrzita, rozpravala som sa s nou dva dni, brala ju taku, aka je a ona sa uplne ukludnila, predtym nespala, brala lieky na spanie a v noci, ked som tam bola, prespala 12hod!, sestricky nechapali :DD, divne fakt. Myslis, ze je to tym, ze mam mierne sugestivny hlas?

Maoam

Phoeni, teraz ked ma operovali, bola na izbe spolupacientka, ktora mala borderline, otvorene mi povedala, ze manipuluje vsetko a vsetkych a vybavila si ID uz v 35-ke, hoci normalne funguje, privyraba si aj, smeje sa zo vsetkych, ze jej to zeru, zevraj vazny a tazky stav :D, povedala, ze nebude sprosta aby robila, ked mozes sediet doma a cely den pozerat telku, obcas zahrat show pred psychosom a ma sa super

nema ziadne bolesti, nic, sice stratila vela priatelov, ale ma nejakeho cloveka, ktory na nu dohliada, nejaky soc. pracovnik ci kto, bol za nou aj v nemocke na navstevu, ked bola po OP, ma psychologa, psychiatra, teraz nejako ide na dovolenku :D