Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nohavičky Victorias Secret :)

Príspevok v téme: Nohavičky Victorias Secret :)
antamauru10

Predam 12 ks nohaviciek Victoria Secret , velkost L ( Obvod pasu nenatiahnutych nohaviciek je 76,5 cm ) . Vsetky su uplne nove,nenosene,okrem jednych, ktore som fotila su nerozbalene. Boli povodne objednavane pre moju mamu ale netrafili sme velkost. Farby : 2x bledo-ruzove 2x bezove 4x biele 2x šedo-pasikave 2x biele s jemnymi sivymi vločkami Material : 95% bavlna , 5% spandex , tvarovo su to Hi leg brief, pre porovnanie velkosti som k fotke pridala pero. Postovne podla tarif slovenskej posty , popripade v Bratislave aj osobny odber :) Cena : 6 ks za 25 eur , vsetkych 12 za 50 eur. Cena u Victorky bola 12 ks za 50 dolarov + postovne 27.99 dolarov.

Kontakt : antamauru@hotmail.com

sweater

ahoj sry ze od temy, objednavala si ich priamo z webu victoriassecret.com? pytam sa lebo tiez by som chcel od tial nieco objednat, ale nwm ako to funguje, spolahlivost, dobu dodania atd... diky

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.