Orgazmus a jeho stupne

Príspevok v téme: Orgazmus a jeho stupne
AdamKrt

Podla taoistickeho rebricka stupnov orgazmu, existuje 9 stupnov orgazmu. Vacsina zien v Europe i Amerike je schopna sa dostat na stupen 4, co je stahy a vlhkost vaginy. Az stupen 9 je opisovany ako mala smrt.

Myslel som, ze mokry orgazmus, tzv. squirting je poslednym stupnom, ale asi som bol vedla.

Pokracovali ste niekto dalej, za mokrym orgazmom, ake su reakcie zeny ? Neni skor zena v tejto fazi tak citliva, ze dalsiu stimulaciu uz pocituje ako neprijemnu ?

lístie

a čo je potom posledným stupňom u ženy, ktorá počas sexu strieka bežne? :) mne sa stáva, že striekam a ani nemám orgazmus zatiaľ, alebo už nie...Orgazmus je potom samozrejme ešte viac vlhký a ďalšie dráždenie je nepríjemné ako kedy. Niekedy mi to nevadí, ale ak je tých orgazmov viac za sebou, tak už neznesiem ani dotyk. potom viac bolí akoby to bolo príjemné.
a nie nepáchne to, v mojom prípade nie, číra tekutina, trocha s netypickou arómou, ale nie je ju nejako veľmi cítiť..

ibavcera

Ahoj Adam, vcera som mala prvy krat squirting, vaginalny a klit. orgazmus uplne vsetko naraz a (squirting uplne prvy krat v zivote) Bolo to uzasne, a bolo to prijemne az to bolo neprijemne! srandujem, je to super ale po uplnom vrchole my zeny potrebujeme objatie a nehu a tam dole je to super citlive takze chytanie moze byt az velmi drazdive! Teraz mi prosim Ta porad ty v niecom, mozes? Ma squirting orgazmus nejaku zapach? alebo vonu alebo neviem ako to chces volat? je pravda ze prvy prvy krat to trochu pachne? mas s tym nejake skusenosti?

01cicus

neviem aka faza to bola ale ja toto zazivam hlavne pri klitorisovom orgazme, ked uz som uplne na vrchole a partner neprestava drazdit klitoris tak ma tak trha pri kazdom pohybe, musim mu vzdy ruku odsunut, lebo je to take, ja neviem ako by som to opisala a potom ked aj pusti ale len sa ma tam dotkne tak ma tak trhne je to take ja neviem nieje to moc prijemne ale nieje to ani neprijemne :D no ale v podstate najlepsia cast je to vyvrcholenie to co nasleduje potom ked sa neprestava tak som v takom stave ze nemozem uz ani kricat ze vsetko je na to malo a uz sa to neda zniest, po vyvrcholeni uz potrebujem len vychladnut :D nic dalsie :D