nerv na spodnom viecku oka

Príspevok v téme: nerv na spodnom viecku oka
izabel

mam taky problem uz asi 7 dni mi na pravom oku na spodnom viecku sklbe nerv sice to nie je velmi vidiet ale je to dost neprijemne lebo to citim teda niekedy je to aj trosicku vidiet neviete mi poradit z coho by to mohlo byt alebo cim by sa to dalo odstranit a niekedy citim ze mi to troska prechadza okolo lica nie som ani nervozna ani nic len troska citim v pravej polovici hlavy ako by som ju mala citlivejsiu tak by som poprosila o radu ak by niekto vedel velmi pekne dakujem

slusny_muz

no ale vcera som mal aj ja cely den, aj dnes som to citil. Prave terez to nemam, ale nepaci sa mi to...akonahle som napisal do tejto temy, zas sa mi to vratilo...Hi

123456

sak ja som jej uz pisala ze sa ma poriadne vyspat... ten horcik neni spatny, ale nie je nad to poriadne sa vyhajat uvolnit secky nervy...

izabel

no dnes to bude treti den nerv stale pracuje hihih mika ale uz si to niekedy az tak nevsimam leby si myslim ze mi to asi zmyzne ale musim povedat ze nervozna nie som neviem ci to pomaha este stale to sklbe uvidime zajtra

izabel

tak som to pozerala horik ma 200mg myslis ze to pomoze ??? len ked na krabike je napisane ze len jednu za den lol este sa predrogujem horcikom hihihihihh