Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi vybuchnem

Príspevok v téme: Asi vybuchnem
karkulkaa

Potrebujem sa iba vyrozprávať lebo prasknem od nervov.Bývame spolu s priateľom a už som si zvykla,že nevie veľmi za sebou upratovať, takže som čakala neporiadok, keď dôjdem domov z práce.Samozrejme všade bordel ako po výbuchu.To som ešte zniesla.Ale že si dokázal kúpiť dnes PS3, od ktorej sa samozrejme ešte neodtrhol, požičal peniaze svojmu kamošovi na auto a bol na nákup, za ktorý zaplatil menej ako polovicu ako zvyčajne zvykneme, pretože kúpil veci iba,ktoré nevyhnutne potreboval.Tak to ma už dožralo.Lebo dokáže míňať na somariny,ale ani po dvoch rokoch mi nevie vrátiť peniaze,ktoré som mu požičala.Veľmi mi nechýbajú,ale keby som ich mala na účte,tak by sa mi určite lepšie a ľahšie šetrilo.Už ma začína niekedy riadne štvať.Musela som to napísať,lebo sa potrebujem ukľuďniť lebo by som asi vybuchla a nemuselo by to skončiť najlepšie.Tak začínam pomaly predychávať.

karkulkaa

dee

veru tak dobre si napísala, ale mňa nevytočil tak ani s tou PS3 ako tým nákupom. PS3 si kúpil za svoje a myslím,že si zaslúžil sa obdarovať len drel celý rok ako kôň.

karkulkaa

ale s chladnou hlavou sa veci riešia ľahšie...ak by som vybuchla,tak v tej zlosti by som povedala možno aj niečo zlé, čo by ma potom mrzelo,ale slová sa potom ťažko berú späť...ale všetko v pohode

karkulkaa

dobra vila

preto som nereagovala na lioness lebo potom keď som sa trochu ukľudnila,tak som si to znovu prečítala a naozaj som ho v tej zúrivosti nevykreslila veľmi pekne

Deee

karkulkaa aj mna niekedy ide vyvalit...nasi muzi asi ani netusia ako velmi nas niekedy taketo podla nich malickosti vedia vytocit, na druhej strane nas dokazu nenormalne potesit a rozosmiat inymi vecami...tak drzim palce

:))))

Ja si myslim ze si dobre urobila-ze si sa tu vypisala-lebo sa ti aspon trochu ulavilo a teraz ked budes kludna porozpravaj sa s nim otvorene.Co ta trapi.
ZELAM TI VELA STASTIA.

ddatelinka

karkulka, porozprávaj sa s priateľom, problémy sa riešia tam, kde vznikajú. je dobré, že si sa vyrozprávala najskôr do bútľavej vŕby, ale tým sa tvoj a váš problém nevyrieši.
nezabudni ale na to, že si to treba vyrozprávať v kľude, s rozvahou, nezvyšovať hlas, ale zas neupúšťať od tvojich racionálnych argumentov.
a naozaj, nečakaj zlepšenie. ak je zvyknutý takto "pohodlne" žiť, nezmení sa to k lepšiemu. starýho psa novým kouskum nenaučíš :-)

lost

No v zurivosti clovek nevie triezvo rozmyslat, ... teda aspon podla teorie nie..
vtedy asi nie je najidealnejsie hovorit nikomu nieco (alebo nikomu nic, to znie tak divne, negativum negativu je predsa pozitivum , ale to je fuk)
lebo slova neodcinis a eventualne to moze jedna strana olutovat, alebo lutovat, alebo zobrat spat a to uz nikdy mozne nebude..

Mozno ked je situacia kludna, tak sa o tom porozpravat a neodrocit problem, resp. nie donekonecna..

K tomu PS3... no Vianoce sa blizia, chlap ma asi uz po krk cely tento rok a chce sa len zabavit trosku :)

avsak nechcem ho obhajovat, ale asi by to fakt chcelo riesit ASAP, pretoze podla teorie sa nerieseny problem skonci vo vacsine horsie ako clovek predpoklada.. respektive ako tlakovy hrniec,, radsej uvolnit tlak priebezne ako to nechat vybuchnut a potom padne / krachne vsetko

dobra vila

Zle si spravila, ze si napisala. Presne to si mala spravit - vybuchnut.
Komunikacia je klucom k rieseniam... rovnako ta s chladnou hlavou, ako aj ta vybusna. Ale s tou prvou sa veci riesia lahsie ;).
A tiez sa asi pridavam k lioness... ale mozno si ho tak negativne vykreslila iba vdaka tej zurovist, no, drzim palceky a komunikovat, komunikovat, komunikovat!