ked sa cosi pokazi vo vztahu...

Príspevok v téme: ked sa cosi pokazi vo vztahu...
jana1111

Ahoj :)
Prosim o vypocutie.
Mala som v podstate celkom pekny 4,5 rocny vztah. Momentalne mame pauzu. Dovod: povedal mi, ze ma rad asi inu.
Teda nepovedal, ale akosi som to vycitila z jeho spravania, inak sa choval, prestal mi vyznavat lasku, bol ku mne akysi chlady a odmerany a podrazdeny. Tak som sa ho spytala a on priznal. V podstate sme sa dohodli na pauze. Nech si premysli a nech sa rozhodne tak aby bol stastny.
Napisal mi po dvoch dnoch, ze ho to mrzi a ze ma stale lubi a aby som mu prepacila, ze sa tak ku sprava hoci si to nezasluzim.
Neodpovedala som mu na to. Myslela som, ze ma zahrnie sms, mailami, ze pride s kyticou... ze budem citit, ze to skutocne lutuje a nechce o mna prist. No on nic.
A teraz neviem, ci to myslel uprimne, ci sa rozhodol iba kvoli tomu, ze je mozno tazsie nechat nas vztah, kde uz co to mame za sebou.
Mam sto chuti sa mu ja ozvat a napisat mu ako mi sialene chyba.
DAKUJEM krasne, za kazdy nazor :)

hmmmmmmmmmmm

ak ta stale lubi, tak sa urcite ozve!o tom niet pochyb.ine je, ci teraz vaha, ako pises, uz mate cosi za sebou.dufam,ze si ta nenechava v zalohe, ak mu ta druha da kopacky!ak teda ta druha exituje.a mozno potrebuje si len zrekapitulovat vas vztah, a porozmysat.

jajka001_

myslim ze aj pre neho to nie je lahke. ste k sebe uprimni, to je velke plus. viete jednat priamo. to co ty ocakavas od neho, to on netusi. odpovedz mu, komunikuj, ak o neho stojis. nema to lahke ani on. ak sa mu neozves, strati odvahu.
kvety a teartalnost - to nepotrebujes. aj ked by ti to mozno bolo prijemne. on to tak neciti, nie je ten typ, nebolo by to uprimne.