Chcem sa Zabiť!

Príspevok v téme: Chcem sa Zabiť!
kubo546

mam17 uz dlhsie nad tym rozmyslam. nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli mojmu vzhldu (ludia mi radily najdi si priatelku lenzže ziadna ma nechce a to my nepridava na sebavedomy kolkokrat ma po tom co ma alebo moje fotky uvidela hned posalala dority ale predtim tvrdila ze jej na vzhlade nezalezi)a tomu ako sa ku mne ludia spravaju strácam kamarátov ,nič my nedodava na sebavedomy stale my klesa a nemam nikoho pre koho bi som žil dalej snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd.v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej ani nečakat..nebavi ma to, absolutne tento zivot..nikdy to nebolo dobre, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...

LadyOpium

zuzka aj ja to mávam takéto myšlienky občas škoda že len občas a aj ty ich mávaš len občas jujjy prečo sme takto dopadli&,

kub000546

Tak chíba mi láska ale tak na nu mam podla vas čas a stim zdravím niečo na tom bue ale tak večšina chorých ludi majú tú vlastnosť že sa ťešia zo živoa a šíria okolo seba radost

bentina

kubo uvedom si kolko je mladych ludi co su strasne tazko postihnuti alebo smrtelne chori a tak by chceli zit,siria okolo seba dobro a teplo.Snaz sa na to mysliet a neruhat sa,lebo si zdravy a nic ti nechyba.

kub0o00546

takže vlastne je to moja chýba že nemám priateľov je to tím akú energiu okolo mam ... ako bi som ju mohol zmeniť

laura xy

chlape ty sa hlavne vzchop.ked ja som mala 17,mala som 25kg nadvahy,sice som mala kamaratov,pretoze na rozdiel od teba som okolo seba nesirila pohrebnu naladu..ale zato som moje kamaratky sledovala chodit na rande,kym ja som mala iba kamaratov.dnes,po 10 r,su z mojich peknych kamaratiek maminy s 2kg nadvahy.ja mam doma 3mes syna,uzasneho manzela a nadvahy som sa raz a navzdy zbavila.nie kazdy ma najlepise obdobie zivota v 17!zameraj sa sam na seba,chod cvicit,makaj v skole a zacni studovat na vyske...zivot ponuka vela a niektory z nas hold musia cakat dlhsie,ten moj sa vyrazne zlepsil po 20tke...

proserpina

a súhlasím s fixkou v tom, že to ako vnímaš sám seba tak je to na tebe vidno. Ludia plní optimizmu a dobrej nálady doslova priťahujú ludí, vyžaruje z nich totiž pozitívna energia, ktorá mnohým chýba. Skús si občas spraviť radosť, čímkoľvek čo by ťa potešilo. Vieš aké je krásne tešiť sa z maličkostí? Vtedy ti stačí naozaj málo ku šťastiu: svietiace slnko, kvitnúce voňavé kvety, keď spievajú vtáci...Viem to, lebo som to sama prežila.
Len nejako prečkaj toto obdobie, lebo všetko má svoj kolobeh, teda všetko má svoj začiatok aj koniec. A keď sa skončí toto tvoje obdobie depresií, uvidíš aký budeš rád, že si tu.
Zažívam tiež aj to zlé, ale vždy to časom prejde a ver mi, oplatí sa vydržať to.

proserpina

a uvedomuješ si že máš šťastie asppoň v tom že môžeš chodiť napr. von večer? Lebo ja sa musím držať maminých pravidiel keď nechcem problémy...Najhoršie je ale práve to, že príliš rozmýšľaš nad všetkým, oddávaš sa svojim myšlienkam, ktoré asi nie sú pozitívne. Viem že je ťažké tomu odolať, keďže si si vytvoril taký svoj svoj svet, kde iní nevidí...Viem to podľa seba, ale ak chceš tak dokážeš zmeniť svoj život. Nepôjde to síce ľahko ale pôjde. Skús ísť psychológovi, pomôže ti nájsť samého seba, nasmeruje ťa na správnu cestu a podporí ťa a samozrejme sa budeš môcť vyrozprávať.

proserpina

a uvedomuješ si že máš šťastie asppoň v tom že môžeš chodiť napr. von večer? Lebo ja sa musím držať maminých pravidiel keď nechcem problémy...Najhoršie je ale práve to, že príliš rozmýšľaš nad všetkým, oddávaš sa svojim myšlienkam, ktoré asi nie sú pozitívne. Viem že je ťažké tomu odolať, keďže si si vytvoril taký svoj svoj svet, kde iní nevidí...Viem to podľa seba, ale ak chceš tak dokážeš zmeniť svoj život. Nepôjde to síce ľahko ale pôjde. Skús ísť psychológovi, pomôže ti nájsť samého seba, nasmeruje ťa na správnu cestu a podporí ťa a samozrejme sa budeš môcť vyrozprávať.