Chcem sa Zabiť!

Príspevok v téme: Chcem sa Zabiť!
kubo546

mam17 uz dlhsie nad tym rozmyslam. nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli mojmu vzhldu (ludia mi radily najdi si priatelku lenzže ziadna ma nechce a to my nepridava na sebavedomy kolkokrat ma po tom co ma alebo moje fotky uvidela hned posalala dority ale predtim tvrdila ze jej na vzhlade nezalezi)a tomu ako sa ku mne ludia spravaju strácam kamarátov ,nič my nedodava na sebavedomy stale my klesa a nemam nikoho pre koho bi som žil dalej snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd.v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej ani nečakat..nebavi ma to, absolutne tento zivot..nikdy to nebolo dobre, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...

t333

je, ale musis sa pohybovat na tych spravnyc miestach...
a celkovo, tak ako ti hovria ostatni. mas este cas.... nikam sa neponahlaj...
mas nejake zaujmy?

kubooo546

hmm tak moje naroky ja si moc viberat nemožem ne ide oto aby bola mila mala ma rada takeho aky som a nebola to zlatokopka a ku.v.cka ospravedlnujem sa za použite slova proste normalna ale takích moc nieje

t333

co ti mam na to povedat? ja mam 28 a este som nemal vztah... kamosky tvrdia, ze dobre vyzeram (povahovo tiez nie som blbec)... niekedy to proste nejde (zvlast ked mas aj nejake naroky)...

kuboo546

kludne kubo546@azet.sk ak chces ... a este jedna vec je viac menej spojena z timto problemom a to je ze niesom vobec pekny a preto som este nemal vztach a to je podlmna najvecsi problem lebo som nemal blizkeho človeka sktorim bi som travil čas a sktroim bi som sa mohol prozpravat o tichto veciach

etela

Milý kubo546, myslím, že som niečo "podobné" už čítala, len ma mrzí, že takto rozmýšľaš.Nech už vyzeráš akokoľvek to nie je dôvod rozmýšľať nad tým, že sa ti nechce žiť.Ja ťa chápem, ale to ako sa ty vnímaš je len tvoj subjektívny pocit a okolie ťa vníma úplne inak.Ak sa ti teraz nedarí nájsť priateľku, to neznamená, že si ju nikdy nenájdeš.Si v takom veku, že tvoj vzhľad sa zmení ešte o 90%.Z roka na rok sa budeš meniť a ver mi, že poznám veľa ľudí, ktorí čím boli starší boli krajší až na nepoznanie.Načo ti je teraz baba. Určite ešte nezarábaš a za čo by si ju pozval do kina, na kávu a pod.Mal by si teraz s tým len starosti.Ak ti chýbajú priatelia, tak si nájdi napr. na nette a popíš s nimi.Získaš veľa nových informácií, prídeš na iné myšlienky a nakoniec zistíš, že aj druhí majú kadejaké problémy. Nie si v tom sám.Buď silný, ty to zvládneš!

janka666

si ešte veľmi mladý, tak vydrž este také 3 roky a uvidíš, že všetko bude úplne ináč. dospeješ, do školy už chodiť nebudeš a budeš mať možno prácu, ktorá ta bude baviť. Baby nie sú až také potrebné v tomto veku, viem, že ti asi chýba láska ženy a mať sa komu zveriť a vyžalovať, ale ver mi, veľa je takých ľudí ako ty..chce to čas..z domu tiež vyletíš jedného krásneho dna, takže potom budeš mať aj slobodu od rodičov...ja viem, že žijeme teraz a tu, ale stále si povedz, že čakáš predsa len od života niečo iné než čo ti doteraz dal..len vydrž..neber si život, nič sa tým nevyrieši a tvoj pohľad na svet je takýto len na určitú dobu..všetko má svoj čas a určite aj ty si nájdeš babu k sebe a určite sa aj zmeníš za tie 3 roky, dospeješ a zmužnieš a ak budeš mať prácu, tak je veľmi veľa mladých žien, ktoré sú samé a tiež nevedia čo so životom..drzím päste..a vydrž...bude lepšie...určite..muži to majú v živote ľahšie ako ženy..ver mi.