Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hanblivy chlapec

Príspevok v téme: hanblivy chlapec
sisi123

zdravim vas:)chcela by som vediet nazor niekoho ineho,lebo uz neviem ako dalej :D...poznam jedneho chlapca,pozname sa par mesiacov,posledny cas vyse mesiaca chodime spolu vonku,je to vsetko pekne,len som myslela,ze padne aj nejaka pusa a nejak nic.aj stale si poviem ze uz mu dam ja bozk,ale stale sa nejak zaseknem a nic:/..pritom stale mi pise vola,tvrdi ze sa mu strasne pacim je mu so mnou super,aspon podla jeho slov.dokonca dvakrat som unho spala,ale na inej posteli jasne,bavili sme sa,pozerali filmy:)len este som sa s takym hanblivym chlapcom nestretla a tak neviem ci mam spravit prvy krok ja,hoci ja som v tom tiez hanblivejsia,len doteraz stale zacal prvy krok chlapec

sisi123

vdaka za rady:)na jednej strane som aj rada,ze tak pomalsie,ze netlaci hned..mozno je to tym,ze predtym mal niekolkorocny vztah jediny..tak s tym objatim to skusim:)

ta3

nemusis ho hned bozkavat, zvlast, ked aj Ty si hamblivejsia, staci, ked sa k nemu pritulis, uvidis, aka bude jeho reakcia, predpokladam, ze Ta objime a potom uz k prvemu bozku by nemalo byt daleko, s hamblivymi chlapcami, ktori maju malo alebo ziadne skusenosti s dievcatami, treba postupovat velmi opatrne, aby sa nevyplasili, inak tieto chvile, ktore prave zazivas, prve dotyky, prve bozky su velmi krasne, vela stastia

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.