Irán

Taisiya

pozor na iranskych šiitov su zvlastny (hlavne voci zenam) skor ti odporucam :Saudska Arabia,Jemen, S.A.E.,Sudan,Egypt, Bahrajn

lost

I ked do Iranu som v plane ist nemal, ale napr na Saharu ci Antarktidu by som nevahal :)
Tam nie je nebezpecie to ci ma niekto zastreli, ale skor ta priroda samotna :)
A take extremy, no v TV to vyzeralo dobre, tak som zvedavy ake je to v realite :)

lost

No je to adrenalin, myslim :)

Ale zas az tak nebezpecne to nemoze byt podla mna :) ak sa teda clovek nezapletie do nahodneho boja atd.. alebo do tych vojnovych zon..

Ale nemam ziadne cisla a pravdepodobnosti ake to tam je :)

Ale niekto kto je posadnuty cestovanim, asi mu je jedno ze kde a ako skonci svoju cestu :)))) - teda aspon to som si odvodil od jedneho vyroku od cloveka co ma rad hory, ze ak tam horar zomrie tak aspom tam kde je mu dobre / paci sa mu :D tak neviem no :))

Mozno to tam je ako vo filme :D iny svet... to jo :)

dobra vila

lost - must be fun? Najma ked po tebe zacnu palit, zaujma ta a pod. ;)
Inac...mna by to ako krajina tiez lakala, je to uplne iny svet, do ktoreho by som sa rada pozrela. Ale nepoznam nikoho, kto tam bol, iba v Afganistane. Ale Iran by som neriskovala, fakt nechcem byt niekde odpalena, tak AZ RAZ budem mat peniazky, tak snad aspon do Jordanska ci Izraelu sa pozriem...a snad to aj prezijem ;)