Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Objem vlasov !

emeline

Salon Textures, najdes ho ne internete, v Skalici na dobrieku, je dost drahy, ale staci jedna kura a robi zazraky, ja si ho kupujem preventivne uz 8 rokov raz za rok a po 2 mesiacoch mi vyrastaju nove vlasky. stoji tusim 200ml okolo 700SK

Mandyyyy

Objem ? Skús si kúpiť z DM drogérie Balea taký sprej ktorý sa používa pred fenovaním a žehlením, ja ho používam aj normálne a moje vlasy sa krásne lesknú, nadobudnú lepší tvar a objem :) naozaj odporúčam je to v takej sivej tube, stojí to len nejak okolo 1,50 a stačí ak si 2x nastriekaš na vlasy a uvidíš ten rozdiel :)

aloegel

pre vacsi objem je mozne pouzivat sprej z aloe vera bez alkoholu, takisto aj sampon a kondicioner s 31,61% obsahom aloe vera, pre viac informacii kontaktujte ma emailom aloegel@azet.sk

jojkaaaa

Pivo na väčší objem

Na blond vlasy použijeme svetlé a na tmavé vlasy čierne pivo.
Dajte si niekoľko kvapiek piva na hrebeň a poriadne si prečešte vlasy. Neumývajte si ich len ich učešte ako zvyčajne. Pivový zápach sa stratí po niekoľkých minútach.

Šalviový odvar

Vlasy si pravidelne oplachujte silným šalviovým odvarom. Jemné vlasy tak budú pôsobiť hustejšie.