chlpate pozadie

načo

To nemyslíš vážne? Moj priatel ma tiež fest chlpatu riťku, ale za to ju ma velmi peknu. Chalan s riťou bez chlpou je jak homosexual. Kašli na odstranovanie. Ved si chlap ! Ja mám tiež chlpatu riť a to som baba..ja by som sa mala trapiť a nie ty..............................

monica

moj priatel ma vsade vela chlpov:) a holi sa len medzi nohami..aj azdok ma chlpaty aj chrbat ale ten iba trosku a iba dole nad zadkom..a aj hrud ma chlapatu a samozrejme nohy...a ja som si zvykla a vobec mi to nevadi..

jesienka

no ja neznasam chlpatu hrud a ak by bol naviac chlpaty aj chrbat,tak asi by som nezacinala vztah.hrooozne mi to vzdy vadilo.neviem si to jednoducho odmysliet.ak sa chces holit,tak sa ohol,bude to lepsie a aj ty sa prestanes citit hlupo,ked sa tak citis s chlpkami. mozno preto mi to vadi,ze mam sama vacsie chlpky na rukach,a neviem ako na ne.preto neznasam chlpy nech uz su na komkolvek.tiez sa citim zle a hlupo. aj som si ich vytrhavala,aj pristrihovala..lebo ich nemam huste,ale riedke no dlhe.

makra

ale chlpky su pevnejsie, lebo zrezes koncek a potom dost pichaju, na chrbat je dobre pouzit elektrickuihlu v salone