rozísť sa napriek láske?

Príspevok v téme: rozísť sa napriek láske?
Michala11111

Ahojte neviem čo dalej so svojím životom velmi lúbim človek a aj on mna sme spolu 5 rokov a z toho 2 roky spolu žijeme, no napriek láske sa neustále hádame, či kvôli malichernostiam alebo kvôli žiarlivosti. Dnes sme sa rozišli a ja neviem či som urobila dobre. Neviem či nájdem niekoho koho budem lúbiť a kto bude dobrý, neviem či nebudem lutovať. Neviem ako dalej, bojím sa skoku do neznáma ale rozum mi hovorí že ostať s ním nikam nevedie len k hádkam, no srdce chce ostať
Tak ako dalej? bol už niekto v takejto situácii ako ste to riešili?

aniina88

Ahoj,
tak viem o com pises - co sa tyka hadok. A stalo sa vam, ze kvoli dolezitej veci ste sa pohadali? LEbo mi tiez sa hadame - ale len kvoli blbostiam. Ked orisla vazna vec, dokazali sme to riesit. Podla mna by ste sa nemali rozchadzat. Pretoze ste spolu taky cas, ze neverim, ze tam nie je laska :). Kazdy clovek mame svoje chyby a co je potrebne, naucit sa tolerovat a v niecom prisposobit. Ale dolezite je, aby to chceli obaja,. Drzim vam v tom palce!!

(my sme sa raz rozisli tak VAZNE VAZNE na 3 mesiace a pomohlo to!!!)

ta3

ak ste sa uz viackrat rozisli, znovu dali dohromady a stale tam boli hadky, asi by bolo treba urobit razny rez, aj ked Ta to boli a idu Vianoce, ale cely zivot prezit v hadkach, to tiez nie je vyhra, pravdepodobne sa ku sebe nehodite, snazili ste sa, ale to nejde, uz teraz sa hadate a co bude potom, ked pridu vazne starosti, deti?

Michala11111

príťažlivosť???
S nikým by som nebola 5 rokov kvôli príťažlivosti...........
A príťažlivosť môžem nájsť na hociakej diskotéke

t333

sa mi zda, ze niekto si zamiena lasku s obycajnou pritazlivostou.
keby tam bola laska, tak sa nehadate kvoli hlupostiam...
to je asi tak vsetko.

Michala11111

hmmm čo sa týka tých pravidiel znie to dobre, len my sme sa už tolko krát k sebe vrátili a za každým sme si dali nejaké pravidlá, sluby že sa nebudeme hádať ale nič stále sme tam kde sme vždy boli pri hádkach. A najhoršie je že naposledy ked sme si aj niečo slubovali priatel tomu neveril len sa usmial a ironicky dodal: "no dobre zlatko". A bojím sa že to dopadne aj teraz tak. Velmi ho lúbim ale neviem ako dalej

uhlie

Ja som bol v takej situacii vela krat. Riesil som to tak, ze som do seba hodil 2-3, alebo 4 piva a vsetko bolo zas v pohode.

mate59

vzťah nie je len o láske, máte sa radi,ale o obrovskej kope vzájomnej tolerancie, ktorá vám chýba.Vráť sa,stanovte si presné pravidlá,ktoré budete striktne dodržiavať,lebo ináč sa nenaučíte spolu žiť a váš vzťah sa definitívne rozpadne.Ale musíte chcieť obaja.

Domca20

podľa mňa ak ste urobili chybu tak nato postupom času prídete a dáte sa znova dokopy:)Ale na všetko treba čas..vyskúšaj byť chvíľu sama a uvidíš či bez neho dokážeš žiť alebo nie:)

Michala11111

len to je dosť blbé načasovanie kedže je pár dní pred vianocami a my spolu žijeme teda odišla som teraz domov no mám tam všetky veci...
A neviem či tých pár dní niečo vyrieši už sme boli takto rozídení nespočetne vela ráz a vždy sme sa vrátili a pokračovali v hádkach