Schudol niekto 10kg?alebo 20kg?

Príspevok v téme: Schudol niekto 10kg?alebo 20kg?
Majushinqa33

Podarilo sa to uz niekomu?ja som pribrala tolko a chcela by som naspat schudnut,len sa mi vobec nedari nemam motivaciu,´pretoze som sama,ale kvoli sebe samej by som mohla,a hlavne kvoli peknemu obleceniu a zdraviu mam vela volneho casu a neviem co s nim,za kazdu radu budem velmi vdacna,chcela by som sa toho tuku strasne zbavit viem co by mi pomohla zapisat sa o tanecnej napr.lenze ja to vzdy odkladam a neurobim to hned v januari ked bude skola planujem ale dovtedy mam volno a vobec neviem sa prinutit cvicit doma vonku v posilke behat lyzovat samej sa mi nechce nuda uz len pozeram kolko je hodin aby som bola doma

Majushinqa78

Ci hovorite a slim shake?je to vyborna vec namiesto veceri a stoji 15e velke balenie mam si to kupit??raz som to malaa boilo to dobre

ewelin28

no mne sa podarilo asi za taky cca rok (uz si nepamatam) schudnut 15 kil tusim...ale to tak psotupne...najprv prvych pat kil.potom dalsich..a tak..ani sama neviem...a dnes uz mam 58 a niekedy som mala aj 75..a ako sa mi to podarilo? tak mala som motivaciu..spoznala som chalana na nete..a chcela som sa mu pacit..ked sme si zacali pisat..som mala asi dakych 70 kil...ked sme sa prvykrat videli..tusim ze 65...a takto som to postupne zhadzovala..a dari sa mi udrziavat svoju vahu na tych 58 az 60.vyssie nejdem uz :)

Ema1234

Schudla som práve teraz od leta 13 kg. Vylúč sladkosti (zbytočné kalórie), bielu múku nahraď celozrnnou (zdravšia, obsahuje vlákninu), veľa zeleniny, ovocie tiež, ale menej ako zeleninu. Dôležitý je energetický príjem v kalóriách (jouloch), musí byť nižší ako výdaj. Veľa sa dozvieš tu:
www.schudnem.sk

lukyjeff

Ahoj, ja som schudla 28 kg, takže dobre viem že sa to dá. Najdôležitejšia je chuť a vôľa, bez toho to nejde. Začni pravidelne jesť. Vyhoď mastné a sladkosti. Veľa zeleniny, TROCHU ovocia, čistá voda a cvičenie. Papať každé 2 - 3 hodiny