Moj priateľ sa zvlastne oblieka

Príspevok v téme: Moj priateľ sa zvlastne oblieka
sonaVych.Sr

Hladala som tu tuto temu ale vidím ,že tu už nie je ...
Chcela som len podotknúť,že aj ja mám tento problém. Moj priateľ by postavou aj výzorom pokojne mohol robiť modeling no napriek tomu dostať ho do obchodu s vecami je takmer nemožné lebo jemu sa tam nepáči NIČ.Pýtak sa ma , že nech mu poviem že čo mi páči . Tak som mu to ukýzala ale jasnéé jemu sa to NEPAČI.. Chcela som mu urobiť radosť a kúpiť mu nejaké oblečenie ale to sa proste nedá ... Jemu je najlepšie na tržnici v čínskych .. Tam sa mu veci zrazu páčia no ja mám skor pocit že preto ,lLEBO su lacné . A ked som mu chcela kúpit mikinu za 20 e bola zrazu drahá... Fakt by sa mohol obliekať štýlovejšie a modernejšie, ale dotahovať sa s ním kvôli tomuto .. Už na to fakt nemám síl . Možno banálny problém , ale skúste mi poradiť ako to mám riešiť alebo aký mám k tomuto zachovať postoj,nech nevyzerám ako nejaká mrcha... .. vdaka!

sonaVychSr

Lenže on je stráášne tvrdohlavý . Už som mu aj chcela kupit niečo ja bez jeho vedomia,ze spravit mu radost ... lenže on by bol schopný to aj nenosiť...

coronella

len mu vysvetli, že sa oplatí vsadiť na kvalitu. a občas dávaj pozor, pretože vysoká cena hneď nezaručuje kvalitu. preskúmaj materiály-hmatom.občas nájdeš aj v takom čínskom obchode kvalitné veci: napríklad pod značkou Benter. A cena tiež nie je najlacnejšia- teda ako pre koho.