Pantene aqua light

Príspevok v téme: Pantene aqua light
casanta

Dnes som objavila v dm novy vyrobok zn.pantene a to novu radu pantene aqua light.Ma velmi pekne balenie, sampon, maska, kondicioner a dvojzlozkovy vlasovy sprej. Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s touto radou a ci sampon a ten sprej obsahuje silikony. Snazila som sa vycitat to z obalu, ale akosi som z toho nic nevycitala:)

jankaa44

Ahojte pomohol by mi Pantene aqua light aj na moje rychlo sa mastiace vlasy? na druhy den po umyti su dobre ale na dlši sa už začinaju mastit, po tomto šampone by to mohlo byt lepšie? dakujem

masasko

adrianne:
milý monológ :)), ale aj ja som zatazena na svoje vlasy a snazim sa pre ne najst, co najvhodnejší šampon a starostlivosť vôbec. Ja som tiež nikdy silikony neriešila, až tak pred rokom som sa o nich dozvedela, ked som sa dostala k henne, ale že by som zrazu mala krasne vlasy to povedat nemôžem. Mne silikony nerobia zle mala som vlasy po zadok a používala som dlhe roky Pantene a pekne, zdrave, leskle... a teraz som sa k nemu po rokoch vráli a som velmi rada, mam pocit, že mi sedi najlepsie zo vsetkých :)
Hilduška:
ja používam Nature Fusion a tiež je dobrý, ale chcem potom vyskúšať Aqua light, tiež mam ten problem, vlasy mam pomerne zdrave, ale sú husté, ťažké a rýchlo sa mi mastia, tak som zvedava, aký bude.

Bittersweet_Gabrielle

ariadnne- čo sa týče kefy z prírodných štetín,používam ju,je skvelá,ale jej hlavný účel je dostať z vlasov všetok prach,nečistoty,maz rozniesť po celej ploche vlasu čo sa za celý deň usadilo... vidím že aj ty si maniak do vlasov,a teda v prvom rade by si si mala zaobstarať túto kefu,určite!! ja som ju kupila z kaderníctva tuším za cca 13 Eur,dosť drahá myslím ale neviem si predstaviť že by som ju nepoužívala :))

adriadnnne

Prave som prisla z obchodu s novym Pantene Aqua light v ruke. Este som ho nevyskusala, ale som zvedava, co to spravi. Az ked som sa rozhodla, ze ho skusim (len tak, pre zaujimavost), dozvedela som sa, ze v samponoch esxistuje nieco take ako silikony (lama oneskorena, fuj na mna) a tak som si prestudovala ingrediencia, a voila : sampon neobsahuje silikony (aspon ja som tam ziaden nenasla), balzam na vlasy obsahuje (:( fnuk) dimethicone, je v zozname na 8 mieste. Ale pozor! cely nazov je Bis-Aminopropyl Dimethicone, takze podla toho, co som sa o silikonoch dozvedela patri k tym ciastocne zmyvatelnym. Comu vsak nerozumiem, je spray. Totiz nenasla som v jeho obsahu ziaden silikon (??), moze to prosim niekto skontolovat? Mam totiz silny pocit, ze som nieco podstatne prehliadla. Cize obsah : Aqua, Isododecane, Parfum, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Centrimonium Chloride, Polyquatemium-6, Tocopheryl Acetate, Sodium Cocoamphoacetate, Polysorbate 20, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, PEG-20 Glyceryl Laurate, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl, Ionone, Geraniol, Citronellol, Linoleic Acid, Tocopherol, Hydroxycitronellal, Cl 61565, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl, Syringylidenemalonate, Helianthus Annus Seed oil, Cl 40800, Caprylic/Capric Triglyceride ...Koniec
Viem, ze vyzeram ako cvok (mozno aj som, clovek si nikdy nemoze byt isty), ze tu prepisujem cele to krkolomne zlozenia, ale potom, co som dnes zistila, ze Gliss Kur, ktory btw. pouzivam uz asi 4 roky, je plny silikonov - Sampon obsahuje jeden polozmyvatelny, a balzam minimalne 2 (dalej som uz od znechutenia ani necitala) z toho nezmyvatelny Dimethicone hned na 3. mieste, a nezmyvatelny balzam na 2. mieste, mam dost velke obavy z toho, ze moje vlasy pojdu cele do prdele. Mam ich po pas (asi 80-90 cm), a mam ich velmi rada a fakt o ne nechcem prist. Takze dufam, ze potom, co sa mi podarai vymyt z vlasov vsetok ten silikon, ak sa mi to vobec podari, tak to co bolo pod nim, a sice samotne moje vlasy, hned nevypadaju :(
A este otazka, ak som pouzivala vsetky spominane pripravky (sampon, zmyvatelny aj nezmyvatelny balzam) ale sampon obsahuje ciastocne zmyvatelny silikon, a vlasy si vymyvam asi pol hodku, mohlo to aspon trosku zmiernit ucinky?? Lebo ja osobne nemam pocit suchych vlasov a az na rozstiepene konceky nemam nijake vazne vlasove problemy... preto som vlastne do teraz ani ziadne silikony neriesila :( A este, kefa z prirodnymi stetinami, mohla by vycesavanie silikonov urychlit, resp. nejako sa mi tym nezanesie?
Ak sa hlupo pytam, tak sa ospravedlnujem, ale su to moje vlasy, mam ich rada na hlave

Hilduska

Ja som teraz 1x vyskusala Pantene Aqua light a vrelo odporucam! Ja mam velmi tazke, hrube a huste vlasy... vyskusala som uz nejeden sampon od Kerastese az po Redken... ale jedine tento mi fakt odlahcil vlasy a nemam lupiny a ani sa mi vlasy nemastia, takze som velmi rada... :)

masasko

Malickaa1:
až teraz som si všimla, že si sa pytala na tu masku... až tak sa do toho nevyznam, ale myslim, že sú tam silikony, je tam nejaka látká a koncovkou -cone.

masasko

Malickaa1:
až teraz som si všimla, že si sa pytala na tu masku... až tak sa do toho nevyznam, ale myslim, že sú tam silikony, je tam nejaka látká a koncovkou -cone.

_Malickaa1

A ta maska natur fusion je bez silikonov? Pozri sa prosim do zlozenia, al. Mi ho opis .(ked tam bude vela veci tak nie :-D).
Dik.

masasko

Ja som začala používať asi pred 3 tyždnami radu Nature Fusion, vlasy su od neho naozaj jemnučke a prijemne na na dotyk, ľahke, leskle a príjemne vonaju, ale... začali sa mi robiť lupiny :(, takže som ho musela "vysadiť". Ale každy reaguje inak... no, masku použivam stale a ta je vyborna. Takže odporučam :)